Známy pár Agáta Hanychová a Jaromír Soukup

Vyzerá to tak, že sa chystá ďalšia celebritná svadba. Známy pár – Agáta Hanychová a Jaromír Soukup pre portál Super.cz niečo naznačil. Bude ich veľký deň už čoskoro?

Tento párik spolu randí už takmer rok, pričom moderátorka a modelka Agáta Hanychová je z toho približne 8 mesiacov tehotná. Dieťa čaká s o 16 rokov starším prominentným priateľom. Je ním český podnikateľ, moderátor a mediálny magnát Jaromír Soukup. Samozrejme, už poznajú aj pohlavie bábätka. Bude to dievčatko, ktorému vybrali meno Rozárka.

Známy pár Agáta Hanychová a Jaromír Soukup
zdroj: Instagram/agatahanychova

Chystá tento známy pár svadbu?

Ich dcérka bude nosiť priezvisko Soukupová a rovnako sa tak vraj už čoskoro má volať aj Agáta. „Rozárka bude Soukupová,“ povedala moderátorka pre Super.cz. „A Agáta bude tiež Soukupová,“ doplnil svoju partnerku podnikateľ, čím naznačil, že v pláne je aj svadba.

Okrem toho existujú dohady, že šťastný párik sa už zasnúbil. Aj na pohrebe Agátinej babičky Olgy fotografi na jej ruke zaregistrovali prsteň s kameňom v tvare srdca.

Agáta Hanychová prsteň
zdroj: Facebook/Expres.cz

Bude aj pri pôrode

V rozhovore pre Super.cz dvojica prezradila aj to, či Jaromír bude pri pôrode. Hoci už dve dospelé deti má, zúčastní sa toho prvýkrát. „Nebojím sa, ale som nervózny, mám starosti o Agátu aj o Rozárku,“ vysvetlil svoje obavy.

A čo ak bude Agáta rodiť v čase, keď Soukup vysiela televízny program na TV Barrandov, ktorej je majiteľom? „Pri pôrode budem určite. A namiesto mojej relácie sa bude musieť dať film. Diváci to prežijú,“ prezradil.

Aj Hanychová je už skúsená matka. Do vzťahu s Jaromírom si priniesla 11-ročného syna Kryšpína, ktorého porodila Miroslavovi Dopitovi. A z manželstva s moderátorom Jakubom Prachařom má Miu, ktorá má 5 rokov.

Zdroj: Super.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News