V živote urobíš množstvo chýb, ktoré si neustále vyčítaš. Často myslíš na to, čo by sa stalo, keby si veci urobila inak. Premýšľaš nad budúcnosťou a zabúdaš na prítomnosť. No čo tak sa na chvíľu zamyslieť nad tým, kým by si bola, keby si žiadnu z týchto chýb neurobila.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Bola by si rovnaká ako teraz? Myslíš, že by si bola spokojná s tým, kým si? Zmenil by sa tvoj život alebo životy iných?

unsplash.com

V prvom rade by si si mala uvedomiť, že tvoj život sa mení každým tvojím rozhodnutím, či už je správne alebo nie. Vždy sú veci, ktoré možno nezvládneš tak akoby si chcela. Si nešťastná a máš pochmúrne myšlienky. Myslíš si, že viac toho nezvládneš, no pravdou je, že toho zvládneme omnoho viac, ak si pôjdeš stále za svojím cieľom. Buď odhodlaná a nevzdávaj sa svojich snov. Nikdy never ľuďom, ktorí povedia, že tvoje sny sa nikdy nenaplnia. Buď bojovníčka a ver, že aj tvoje chyby ťa privedú na miesto, o ktorom si vždy snívala.

Mala by si sa naučiť byť spokojná sama so sebou a byť hrdá na to, kým si sa stala. Chyby, ktoré v živote urobíš sa s tebou budú ťahať celý život, ak si to nebudeš vedieť odpustiť. Preto by si mala myslieť na to, že každá chyba ťa posúva vpred aby sa tvoj život stal lepším pre teba aj pre tvoje okolie.

unsplash.com

Každá z nás je jedinečná a naše rozhodnutia z nás robia jedinečné osoby, ktoré vytvárajú tento svet krajším. Preto, ak si budeme vyčítať každé svoje nesprávne rozhodnutie, náš život bude len tmavé miesto, v ktorom nenájdeme ani kúsok svetla. Skúsme spolu nájsť svetlo v našich životoch.