Tak ako muži, aj my ženy častokrát robíme chyby, ktoré síce spočiatku vypadajú nevinne, no občas nám šťastie či pravú lásku dokážu odohnať. Snažíš sa, zaujímaš sa, ale spoznávanie sa zrazu skončí a ty ani nevieš prečo. Toto sú tie najväčšie chyby, ktoré robíme.

Zažila si to určite aj ty. Spoznala si sa s mužom, ktorý sa ti naozaj veľmi páčil, a začal sa medzi vami tvoriť vážnejší vzťah. Nebolo to partnerstvo, ale ani kamarátstvo a zrazu sa už neozval. Prestal odpisovať, ignoroval tvoje správy alebo už nebol voči tebe taký zaujatý.

Pýtala si sa samej seba, kde nastala chyba. Toto je 5 chýb, ktoré pri spoznávaní sa s chlapom robíme asi všetky.

Prehnane iniciatívna alebo ignorantka

Zlatý stred azda ani neexistuje. Buď stály 24-hodinový kontakt alebo hráš hru na nedostupnú a snažíš sa ho ignorovať, aby si nemyslel, že máš naozajstný záujem. Chlapi však zvyčajne nesedia a neodpisujú hneď. Nie je to kvôli nezáujmu, ale kvôli tomu, že svoju pozornosť upriamujú na prácu, kamarátov a iné povinnosti.

Ak však ignoruješ chlapa ty, je presvedčený, že to s ním nemyslíš vážne a mnoho chlapov nechce otravovať, a tak radšej vôbec nenapíšu.

Sústreďuješ sa na budúcnosť

Už pri prvom náznaku vidíš vašu spoločnú budúcnosť, svadbu, deti, kvety a všetky tie romantické chvíle a fotky, ktoré by si s ním chcela absolvovať. Ak sa sústreďuješ na budúcnosť, môže ti unikať realita. Na každého chlapa treba ísť pomaly, kým nezistíš, akým tempom by ste mohli kráčať k vytúženej budúcnosti spolu.

Dávaš na rady kamarátok

Čo by to bol za nový objav, ak by si ho hneď neukázala kamarátkam. Kamarátky môžu zareagovať hocijako, vždy to v tebe zanechá určitú emóciu. Taktiež sa s nimi radíš ako zareagovať na správy, čo odpísať, ako to myslel. Ale pamätaj, že to pre teba dobré nie je.

Ovplyvní to tvoj úsudok, tvoje správanie a tvoje zmýšľanie, dokonca aj samotný pohľad na neho. Všetky správy, konverzácie medzi ním a tebou by mali byť súkromné a na každú správu by si mala odpovedať podľa seba.

Nie si sama sebou

To, že nie si sama sebou, súvisí aj s tým, že na začiatku vášho vzťahu poslúchaš najmä kamarátky, ktoré ti radia. Taktiež sa snažíš tváriť a vyzerať v jeho očiach ako tá najlepšia a najkrajšia. Ale chlapi majú radi ženy, ktoré sa neboja ukázať aj svoje nedostatky. Nie každý chce doma dokonalú partnerku bez chýb.

FBI

Okamžite cez jeho Instagram zisťuješ koho sleduje, aké má kamarátky, sleduješ jeho rodinu, aké fotky pridávajú, kto sú jeho bývalé, kde pracuje či žije. Nechaj to tak a opýtaj sa ho. Na začiatku, ale aj počas celého vzťahu je dôležitá komunikácia a všetko čo bude chcieť ti časom povie. Nie je dôvod ho preverovať.

Sama zistíš, že ti bude oveľa lepšie, ak o jeho ženách a bývalých frajerkách budeš vedieť čo najmenej. Ak má o teba záujem, to dôležité ti povie on sám.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.