Baran: 

Správaš sa ako pesimistka. Od januára a februára si začala mať názory, že je to len zbytočný rok a nemôže prísť niečo lepšie. No prestaň predpokladať to najhoršie. Nechaj silu osudu, až urobí všetko za teba.

Býk:

Nesplnila si novoročné predsavzatia. Už si sa vrátila do starých koľají a máš pocit, že už to nikdy nebudeš meniť. No musíš si uvedomiť,  že neúspech ťa nemôže vyradiť z hry.

Blíženci:

V poslednej dobe si bola dosť zaneprázdnená. A namiesto toho, aby si spočítala svoje úspechy, sa zameriavaš na to, ako si neuspela. Nie si stratená tak veľmi, ako si myslíš. Si statočná, naozaj, len sa  na to pozri z iného uhľa pohľadu.

Rak: 

Miluješ príliš intenzívne. Zníž svoju vášeň, pretože svojho priateľa za chvíľu udusíš. Nesmieš ho držať v zlatej klietke.

zdroj: godandman.com

Lev: 

Aj v roku 2018 pokračuješ v toxickom vzťahu. Či je to tvoj priateľ, milenec, kamarát z detstva – musíš s tým prestatať, pretože na konci roku vyhoríš.

Panna:

Aktívne sa snažíš byť lepšou osobou ale dávaš na seba príliš veľký stres, pretože chceš mať všetko dokonalé a 100%. Robíš príliš veľa v jeden deň a druhý deň si zase príliš vyčerpaná. Spomaľ.

Váhy: 

Bojíš sa opustiť tvoju komfortnú zónu. Ale nedovoľ, aby tvoje obavy zatienili tvoje túžby a vášne. Musí sa to zmeniť.

Škorpión: 

Podceňuješ sa. Nedávaš dostatočnú cenu samej sebe. Máš pocit, že všetko čo robíš nie je dosť dobré. Ale niečo ti poviem  – mala by si byť na seba hrdá.

zdroj: pexels.com

Strelec:

Neodmietaj lásku. Pretože sa zdá, že to robíš od začiatku roku. Bola si veľakrát zlomená, ale aj tak si láska zaslúži šancu. Ver tomu.

Kozorožec:

Venuješ sa príliš veľa svojej kariére a nie dosť tvojmu osobnému životu. Rozvíjaš sa na pracovisku, ale to musíš robiť aj mimo príce. Musíš si uvedomiť, že rovnováha je kľúčom k šťastiu.

Vodnár:

Bojíš sa urobiť niečo nové. Ale vieš čo? Máš povolené v roku 2018 robiť niečo iné ako v roku 2017, tak sa do toho pusť a nezostaň zaseknutá na mieste.

Ryby: 

Pýtaj sa. Máš problém s tým, že sa zmýliš a potom si neistá v živote. Nespoliehaj sa len na inštinkt. Pýtaj sa všade a všetkých.

Zdroj: thoughtcatalog.com 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.