Tiež si si obľúbila seriál Lucifer a momentálne si smutná, pretože na novú sériu si ešte budeme musieť počkať? Čo tak si skrátiť čakanie podobným seriálom o nadprirodzených veciach?

Upíri, čarodejnice, anjeli, démoni, duchovia… seriálov o týchto veciach je naozaj veľa a vybrali sme pre teba tie najlepšie. Niektoré sú síce možno trošku staršie, no na kvalite im to rozhodne neuberá.

Videla si niektorý z nich? Ktorý je tvoj obľúbený?

Supernatural

Sam a Dean sú dvaja bratia, ktorí po zmiznutí ich otca pokračujú v tom, čo začal on, a teda hľadajú zlé sily a duchov. Bratia si počas jednotlivých sérií prejdú rôznymi fázami, od nenávisti až po vzájomné odpustenie a bratskú lásku.

Čarodejnice (Charmed)

Klasika, na ktorej niektoré z nás vyrástli. Tieto staršie seriály majú o to väčšie čaro, pretože keď si ich pozrieš dnes, budeš mať z nich úplne iný zážitok a dojem, než to bolo pred niekoľkými rokmi. Každá zo sestier má jednu schopnosť, ktorá sa v priebehu ich životov mení a vyvíja.

Upírske denníky

Taktiež seriál, bez ktorého sme si nedokázali predstaviť naše dospievanie. Stefan a Damon, dvaja bratia upíri, ktorí sa zaľúbia do krásnej Eleny. V ktorom z nich nájde svoju oporu?

Angel

Angel bol vedľajšou postavou v seriáli Buffy, premožiteľka upírov, no priestor dostal aj vo vlastnom. Je to upír s dušou, ktorý chce pomáhať tým, čo to potrebujú a aspoň takýmto spôsobom chce odčiniť svoje hriechy.

Preacher

Jesse je kazateľ, ktorý však stráca svoju vieru. Až do chvíle, kedy do neho vstúpi neznáma sila, ktorá má schopnosť prinútiť ľudí urobiť všetko, čo im povie. Túto silu chcú získať dvaja agenti, ktorí ho začnú prenasledovať.

Constantine

Constantine dokáže v ľuďoch vidieť anjelov a démonov, no jeho duša je upísaná peklu. Život plný zla ho však už nebaví, tak sa rozhodne ho opustiť. To mu však nevydrží príliš dlho.

Fringe

Seriál začína haváriou lietadla, pri ktorej všetci pasažieri umrú. Na miesto nešťastia sú privolaní dvaja agenti, no keď tam dorazia, začnú sa tam diať nevysvetliteľné veci.

Good Omens

Anjel a démon žijú už od Počiatku na Zemi v ľudskej podobe. Na svoj štýl života si zvykli a zapáčil sa im. Až do chvíle, kedy začne hroziť blížiaci sa koniec sveta.

The Good Place

Seriál je o posmrtnom živote, kedy ľudia odchádzajú na dobré alebo na zlé miesto, v závislosti toho, aký život na Zemi viedli. Na tom dobrom mieste sa ocitne aj Ellen, ktorá tam však nemá čo robiť a dostala sa tam náhodou.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.