Kedy to stíha všetko vymýšľať? Influencerka Zuzana Plačková v sebe nezaprie svojho podnikateľského ducha. V priebehu niekoľkých mesiacov vždy dokáže prekvapiť niekoľkými novinkami vo svojom sortimente.

Po kolagéne, oblečení, vlastnej kozmetike alebo raňajkovej kaši tento raz prichádza s novinkou pre všetky ženy, ktoré túžia schudnúť a do leta sa dostať do formy. Kráľovná Instagramu vo svojich príbehoch predstavila nový diétny nápoj a diétne tyčinky.

„Keď pôjdem odtiaľto, budem pokračovať v udržiavaní sa touto mojou novinkou, aby som do leta vyzerala jak úplná strela,“ napísala  Zuzana, ktorá si momentálne užíva ozdravný ajurvédsky pobyt na Srí Lanke, kde konzumuje predovšetkým ovocie a zeleninu.

Jej diétny nápoj bude s príchuťou čučoriedky a maliny a sľubuje nízkokalorickú diétu. 12 porcií nápoja bude zodpovedať strave na dva dni, pričom jedna porcia má len 116 kalórií. Ak by si sa stravovala celý deň len týmto, tvoj denný príjem by bol 696 kalórií, aj keď je na krabičke uvedené 699.

K tomu predstavila aj nové diétne tyčinky. Príchute vyberala podľa seba, takže verí, že jej zákazníčky budú spokojné. Ide naozaj o nízkokalorickú diétu, ktorá ti možno pomôže rýchlo schudnúť pár kíl, no ak sa potom vrátiš k svojej bežnej strave, môže sa dostaviť nechcený jo-jo efekt.

zdroj: Instagram/queen.plackova

Ak by si tento nápoj ale kombinovala so svojou bežnou stravou a nahradila ním napríklad raňajky alebo večeru, efekt by mohol ostať aj trvalý. Je teda len na tebe, pre ktorý variant sa rozhodneš. Určite pôjde o kvalitné produkty, ako sme si už u Zuzky mohli zvyknúť. Plánuješ tieto novinky ochutnať?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.