K najčastejším novoročným predsavzatiam patrí snaha schudnúť a konečne robiť niečo so svojím telom. Veríme, že motivácia ťa ešte stále drží, preto máme pre teba jeden tip, ktorý ti pomôže vytrvať o čosi dlhšie.

Chudnutie môžeš spojiť s ďalšou príjemnou a obľúbenou ženskou aktivitou – nakupovaním a výberom dokonalých outfitov. Možno sa to zdá ako zbytočná a nedôležitá vec, ale aj oblečenie, v ktorom cvičíš, môže mať veľký vplyv na to, ako ti to pôjde.

Určite sa budeš tešiť na tréning viac, keď si budeš môcť obliecť pekné veci. Samozrejme, že môžeš cvičiť v čomkoľvek, ale mozog trochu oklameš tým, ak si namiesto rozťahaných a neforemných teplákov oblečieš pekné legíny alebo súpravu.

Budeš mať nielen pocit, že lepšie vyzeráš, ale postupom času sa tak budeš aj cítiť. A ďalšou výhodou je, že fitness oblečenie je po novom roku cenovo dostupné a navyše si môžeš vybrať najrôznejšie farby podľa toho, čo uprednostňuješ.

Ako inšpirácia ti môžu poslúžiť známe Slovenky, ktoré sú známe tým, že zvyknú pravidelne cvičiť a starať sa o svoju postavu.

Ktorý outfit je podľa teba najkrajší? 

Jana Hrmová

Tatiana Žideková

Bianka Rumanová

Timea Trajteľová

Sára Adamčíková

Lucia Mokráňová

Lucypug

Katka Jakeš

Martina Takáčová

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.