Nevieš, aké plavky sa hodia k tvojej postave? My ti poradíme! Toto sú naše tipy, ktorými sa môžeš inšpirovať. 

Chudá postava

Máš síce štíhlu postavu, no žiadne prsia a zadok? V tom prípade stav na dvojdielne plavky buď s trojuholníkovým vrhom, alebo celým vrchom. Zadok zvýrazníš vykrojenými nohavičkami, ktoré sú v strede nariasené. Spôsobí to totiž menší očný klam, vďaka ktorému bude tvoj zadok vyzerať guľatejšie. Ak sa cítiš komfortnejšie v celých plavkách, no chceš pôsobiť sexy, zvoľ napríklad tie, ktoré majú v sebe zabudovanú priehľadnú „sieťku“.

View this post on Instagram

#neonkybikiny 😍😍😍👌🏼💕🎀

A post shared by ⓃⒺⓄⓃⓀⓎ🎀 (@neonky_bikiny) on

Postava s krivkami

Tie, ktoré trávia veľa času v posilňovni vedia, že im pravidelným cvičením narastie svalová hmota. Zrazu má žena väčší zadok, pevné boky a zároveň štíhly driek. Ak máš postavu presýpacích hodín a chceš podčiarknuť výsledok tvojej driny, odporúčame, aby si zvolila dvojdielne plavky s vyšším sedom. Nohavičky môžu byť pokojne väčšie a vzadu viac vykrojené. U vrchného dielu sa presvedč, že ti skvele padne. Pre väčšie prsia je vhodná podprsenka s bočnou podporou – miesto tenkých ramienok máš hrubšie, ktoré sa zaväzujú okolo krku.

Plnoštíhla postava

Nestihla si vyformovať postavu do leta? Nevadí! Máme pre teba skvelé tipy, ako zvýrazniť tvoje prednosti. Pri dvojdielnych plavkách platí pravidlo, aby vršok sedel na 100 %. Prsia by nemali z podprsenky vyliezať, ani by nemali byť úplne „upučené“. Nohavičky si vyberaj pokojne aj s vyšším sedom. Avšak, najideálnejšie sú celé plavky, ktoré zakryjú všetky nedostatky a pri tom krásne zvýraznia pás.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.