Spevák John Legend a jeho manželka Chrissy Teigen sú už v treťom radostnom očakávaní. Túto novinku oznámili prostredníctvom videoklipu k skladbe Wild. Chrissy je úspešná modelka, ktorá sa o seba poctivo stará aj počas tehotenstva. Na svet však vyšli informácie, že počas tohto obdobia užíva botox. Portál Cosmopolitan vysvetlil, prečo tak robí.

Chrissy Teigen nepotrebuje túto látku kvôli estetike, ale zdravotnému stavu. Na Twitteri informovala, že botox jej dokáže pomôcť s vážnym problémom.

„Počas tehotenstva mám naozaj zlé bolesti hlavy. Bola som nadšená, keď povolili, aby mi dávali botox do svalov na krku so šialenou kombináciou beta blokátorov a frekvenciou rádiových vĺn…nejaké doktorské termíny. Každopádne, je to tak zlé, ale konečne vidím svetlo,“ napísala Chrissy.

Portál Cosmopolitan informoval, že blízki fanúšici vyjadrili úspešnej modelke podporu. Momentálne však nie je isté, či by botox predstavoval riziko pre jej tehotenstvo. Chrissy ale uviedla, že tento krok bol nevyhnutný kvôli silným migrénam. Jedna sledovateľka nadšene reagovala na jej tweet, pretože aj ona musí podstúpiť toto riešenie. Uviedla, že sa nevie dočkať úľavy, ktorá ju čaká. Zdá sa, že Chrissy v tomto nie je sama.

Ako uviedla známa modelka, manželka a mama, tento krok bol pre ňu riešením, ktorý jednoducho musela podstúpiť. Zistila, že migrénu možno mať aj za obočím. Určite to nebolo nič príjemné.

Zdroj: Cosmopolitan

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.