A potom ju podviedol…

Čo je jasným znakom toxického vzťahu? Keď chalanisko trvá na tom, aby si sa na párty neopila? Keď nedovolí, aby si bola v spoločnosti niekoho iného ako svojich troch ženských kamarátok? Keď chce, aby si mu poslala video izby predtým, ako pôjdeš spať, aby si bol istý, že v miestnosti nikto okrem teba nie je?

Alebo, nebodaj, až to, keď všetky tieto požiadavky zhrnie do 12-bodového zoznamu, odošle ti ho na mobil a automaticky očakáva, že sa nimi budeš riadiť?! Všetko. Všetko z vyššie uvedeného, a ak máš v živote niekoho, kto takéto frašky praktizuje na pravidelnej báze, tak ber topánky na nohy, nohy na plecia a deportuj svoje plecia niekam veľmi, ale že veľmi ďaleko.

Presne to urobila aj Zoe Scholefield, ktorá presne takýto návod na to, ako si instantne pokaziť večer, obdržala od svojej (našťastie už bývalej) polovičky. Chalanisko nielenže v dvanástich bodoch kvetnato opísal, čo všetko jeho priateľka na párty s kamarátkami robiť môže, respektíve nemôže, ešte aj celú túto maškarádu povýšil na nový level.

Zoe dostala od svojho (už bývalého) priateľa takýto zoznam

Po tom, čo apeloval na to, aby sa na párty neopila, netancovala ako deva ľahkých mravov, každému omieľala, že má doma frajera a referovala mu každý svoj krok (hoci sám podotkol, že bude spať a prečíta si to až ráno), sa vychrápal s niekým iným. Niežeby nebola nevera naprd za akýchkoľvek okolností, ale toto je predsa len trošku iná káva. A silná káva.

Okrem toho, že je to teda silná káva, je to aj úplne typické správanie pre manipulatívneho psychopata, ktorý drží svoju polovičku nakrátko, zatiaľčo jeho genitálie majú voľný výbeh. A tých si nanešťastie po svete behá pomerne dosť. Niektorí sú kreténi od prírody, iní to majú v hlave skutočne trochu pomotané a potrebovali by odbornú pomoc. Tak či onak ich to neoprávňuje zaťahovať do svojich chorých myšlienkových pochodov tretiu osobu.

Zoe to už, našťastie, vie a poslala milého Casanovu alias maniaka na kontrolu kade ľahšie. A potom v rámci očisty, pomsty a precitnutia, že tento vzťah bol skutočne len stratou času a súdnosti, zverejnila absurdné pokyny svojho ex na internet. Jej príspevok nazbieral viac ako 34-tisíc lajkov a nebudeme ďaleko od pravdy, keď napíšeme, že mnohých chytil za srdce.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.