Photo by Brooke Cagle on Unsplash

Nevera občas zavíta do vzťahu, aj keď spôsobuje iba bolesť. Je to niečo, čo zamilovaná žena nechce zažiť. Ale dá sa tomu vôbec predísť? 

Isté je, že nikto nevie, čo sa môže stať a prečo by ťa mohol partner podviesť. Samozrejme, ak je tvoj muž verejne známy ako sukničkár, či klamár, musíš mať naozaj pevnú vieru v to, že to už má za sebou.

Pozrieť sa však dá aj na vlastnosti danej osobnosti, ktoré sú mu prirodzené vďaka znameniu. Vieš, ktorí 3 chlapi majú najväčšie predpoklady byť neverní?

Vodnár

Muž narodený v tomto znamení je nezávislý a miluje dobrodružstvo. Až kým ho žena nedostane k oltáru, nevidí na podvádzaní vôbec nič zlé. Skúša nové veci a prestane až v momente, keď nájde ženu, s ktorou bude tak hlboko prepojený, až si uvedomí, že je to tá pravá.

Všetky ostatné sú len spestrením jeho života. Vzťah na jednu noc mu občas dokonale vyhovuje. Manželstvu sa však vyhýba tak dlho, ako je to len možné.

Blíženci

Znamenie Blíženci znamená, že sa v človeku nachádzajú 2 rozdielne osobnosti. Povaha tohto muža je preto nepredvídateľná a podobne ako Vodnár, aj on miluje dobrodružstvo.

Dokonalá žena pre neho je tá, ktorá uspokojí nie len jeho telo, ale aj myseľ a city. Kým ju nenájde, skúša to s mnohými. Niektoré vyzerajú nádejne, no vždy má pocit, že byť s inou poza jej chrbát nie je zlé. Veď iba chce preskúmať všetky možnosti.

Až keď nájde dokonalú polovičku, prevládne jeho druhé ja a stane sa z neho verný partner.

Kozorožec

Muž narodený v tomto znamení pôsobí neprístupne, je vážny a nezávislý. S predošlými dvoma znameniami ho spája láska k dobrodružstvu. Má rád romantiku, no nechce sa v mladom veku príliš viazať. Radšej je prelietavý, aby toho v živote skúsil čo najviac.

Kým sa usadí, chce zažiť bláznivé veci, získať dobrú prácu a materiálne sa zabezpečiť. Až potom myslí na to, že by jednej žene mohol ostať verný.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy