Photo by Josh Willink from Pexels

Pre ženu nie je väčším šťastím, ak si nájde chlapa, ktorý je nie len skvelým partnerom pre ňu, ale je aj predurčený na to, byť dobrým otcom ich budúcich detí. Samozrejme, každý chlap je iný, a to, akým bude otcom záleží od jeho vlastností, životných skúseností či postojov. Pozri sa na 3 mužské znamenia, z ktorých dobrí otcovia rozhodne budú!

Kozorožec

Muž narodený v znamení Kozorožca sa vyznačuje vlastnosťami akými sú zodpovednosť, vytrvalosť a dodržiavanie povinností. Práve tie sú dobrým základom, ktorý naznačuje, že svoje dieťa nenechá napospas osudu. Aj keď city navonok veľmi neprejavuje, neznamená to, že svoje dieťa nadovšetko nemiluje. Okrem toho je to človek pracovitý. Keď sa z neho stane otec, spraví všetko pre to, aby svoju rodinu poriadne zabezpečil.

Váhy

Chlap tohto znamenia je rodený diplomat, a svoje deti učí priamej konverzácii. Namiesto toho, aby na nich kvôli problému kričal, snaží sa s nimi rozumne a otvorene porozprávať. Je dobrý poslucháč, a jeho zmysel pre empatiu mu vždy napovie, ak niečo nie je v poriadku. Naozaj mu záleží na tom, čo sa doma deje, aby to mohol vyriešiť a do rodiny priviesť pokoj. Navyše je to veľmi spravodlivý človek.

Rak

Na rozdiel od Kozorožca, chlap v znamení Raka svoje city neskrýva. Preto jeho deťom nikdy nebude chýbať pocit lásky a skutočného rodičovského spojenia. Čo však majú s Kozorožcom spoločné, je snaha o to, aby rodine nechýbalo nič nie len po citovej, ale aj materiálnej stránke. Rak stojí v každej situácii pri svojich deťoch a podporuje ich v každom životnom kroku. A to spolu s radami od srdca.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy