Instagram/sajfa

Len pred pár dňami potešili svojich fanúšikov krásnou správou o tom, že sa ich rodinka rozrastie! Moderátori Veronika Cifrová Ostrihoňová a Matej „Sajfa“ Cifra sa už čoskoro stanú dvojnásobnými rodičmi. Známi manželia prezradili, ako sa o tehotenstve dozvedeli a Nový Čas priniesol aj informáciu o pohlaví, ktorá v televízii ešte len zaznie. Bude to chlapec alebo dievčatko?

42-ročný Matej a 33-ročná Veronika tvoria jeden z najznámejších a najstabilnejších párov v slovenskom šoubiznise. Po šiestich rokoch randenia sa vzali v roku 2016. Dnes sú už rodičmi dvojročnej dcérky menom Sára a očakávajú už aj druhý prírastok do rodiny.

Budúca dvojnásobná mamička to svetu oznámila cez rozkošné video, ktoré pridala na svoju sociálnu sieť.

Veronika bola hosťom aj v manželovej online šou, v ktorej prezradili, že druhé bábätko nebolo vôbec plánované. „To, že som tehotná, som zistila tak, že som sa jeden deň pripravovala do práce a bola som veľmi unavená, tak som si išla ľahnúť.

Keď som sa zobudila z toho, že som cez deň zaspala, tak som sadla do auta a išla som si kúpiť tehotenský test, lebo už poznajúc to z toho prvého razu. Ale nečakala som, že tam teda môže niečo byť, a bolo,“  povedala Veronika.

Do noci potom čakala na manžela, kým sa vráti z práce, aby mu povedala, že v detskej izbe bude potrebná ešte jedna posteľ. Sajfa bol podľa jej slov veľmi dojatý. K staršej sestričke Sáre pribudne tentokrát braček. „Ja som tiež inak chcela dievčatko druhé a bude to chlapec,“ zaznie z úst Veroniky v relácii Silná zostava, ktorú moderuje.

Známi rodičia si nedávno užili Rím

V tomto videu prezradili viac nie len o druhom bábätku, ale aj o svojom vzťahu

Zdroj: cas.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News