Unsplash/Spencer Davis

Zima je prekrásne ročné obdobie, no často len v televízii. Tvár každého človeka je vystavovaná extrémnemu chladu a mrazu. Je rýchlejšie vysušená, než v lete, preto by si nemala zabúdať na intenzívnu starostlivosť.

Základom je používať počas zimných mesiacov mastnejšie krémy, ako po zvyšok roka. Vďaka tomu sa ti na pleti vytvorí pomyslený ochranný štít, ktorý neprepustí chlad tak rýchlo. Nezabúdaj na premastenie tváre pred každým odchodom z domu.

Výbornou investíciou je aj sérum s vitamínom C. Zmierňuje prejavy starnutia a dodáva pleti potrebnú hydratáciu. Nemusíš sa báť, že po ňom budeš mať mastnú tvár, pretože na nej nezanecháva mastný film.

V nasledujúcom videu si môžeš pozrieť ďalších pár tipov na to, ako ochraňovať svoju tvár pred zimou. Žena sa zamerala hlavne na to, čo by si mala robiť a čo by si mala vo svojej bežnej rutine jednoznačne vynechať a nerobiť.

V tomto návode sa môžeš dozvedieť informácie o tom, ako sa starať o problematickú pleť v chladnom počasí. Vieme, že akné, chlad a suchá pokožka nie sú priatelia. Naštuduj si o tom viac.

Posledné video ťa prevedie návodom, ktorého by si sa mala držať v zime. Týchto 9 bodov ťa naučí postarať sa o tvár v prípade extrémneho mrazu.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieBeauty