Chémia vo vzťahu

Ako by si opísala jeden perfektný vzťah? Taký, pri ktorom sa ti chveje nie len telo, ale aj srdce? Ako už dobre vieme, nejaká príťažlivosť, prvotná iskra, tam musí byť, inak to bude nemastné-neslané. Chémia vo vzťahu je viac než dôležitá, no sú veci, ktoré ju ďaleko prevyšujú.

Hovoriť môžeme o troch z nich, bez ktorých by váš vzťah nemohol fungovať. Niekedy ťa môže ten chlap extrémne priťahovať a vaše milovanie môže byť ako nebeská skúsenosť, no ak vám bude chýbať nasledovné, nikdy to nebude skutočný vzťah. Pretože keď sa postavíte z postele, záleží na tom, aby to iskrilo aj v iných smeroch.

Spoločné záujmy

Milovanie bolo super, no teraz ste sa z tej postele naozaj postavili a máte deň pred sebou. Čo budete robiť vo voľnom čase, ktorý chcete tráviť spoločne? Bez toho, aby ste mali nie len svoje vlastné, ale aj rovnaké záujmy, to nejde. Chémia vo vzťahu je silnejšia, ak vás práve takéto veci spájajú.

Niečo, pri čom sa zabávate, posúvate vpred, zažívate niečo, čo vás baví. Vaše puto je vďaka takýmto momentom silnejšie a z iskry sa stáva hotový plameň.

Zmysel pre humor

Druhou vecou, ktorá je vo vzťahu naozaj tým správnym korením, je rovnaký zmysel pre humor. Alebo, povedzme skôr, len zmysel pre humor, ak si na iný druh viete zvyknúť a prispôsobíte sa mu.

Ľudia, bez ohľadu na to, v akom sú vzťahu, majú k sebe bližšie, ak sa vedia spoločne zasmiať aj na obyčajnej maličkosti. Smiech spája a bez neho to bude mimo vášho milovania zrejme extrémna nuda.

Schopnosť baviť sa o všetkom

Teraz si predstav, že sa nemilujete, ani netrávite čas niekde mimo domova. Len sedíte vedľa seba. Aj vtedy môže byť medzi vami chémia, ide len o to, či sa dokážete baviť o rôznych témach. Či viete spolu komunikovať tak, že sa vám ústa nezavrú.

Mať si vždy čo povedať, s čím sa pochváliť, s čím sa zdôveriť, to je to, čo spojí nie len vaše telá, ale najmä duše. A pre ne to je to správne palivo.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating