milovanie

Žijeme len raz a preto by sme si mali život aj patrične užiť. Treba skúsiť všetko, a to nielen v normálnom živote, ale aj v tom partnerskom. Chcete sa odhodlať na milovanie na verejnosti, no bojíte sa, že vás niekto pristihne? Toto sú miesta, kde sa pre to môžete odvážiť bez strachu.

Chcete s partnerom zažiť adrenalín, nové skúsenosti, pekné či úsmevné okamihy a neuveriteľné vzrušenie? Máte chuť experimentovať alebo túžite oživiť váš vzťah či se*uálny život, ktorý vám možno prestáva fungovať? Tak potom čítaj ďalej a dozvieš sa, na ktorých miestach je to najvzrušujúcejšie a kde môžete zažiť to najlepšie milovanie na verejnosti bez strachu, že vás niekto prichytí.

párik v posteli
zdroj: Unsplash/Toa Heftiba

Na dovolenke

Na dovolenke sa určite budete milovať v hotelovej izbe či chate na posteli. Skúsiť to ale môžete aj v stane či na pláži. Prvú spomenutú možnosť ste už možno stihli skúsiť, no druhá ťa možno trochu prekvapila alebo dokonca vystrašila. Neboj sa však toho. Ide o najviac vzrušujúcu skúsenosť, na ktorú budeš spomínať s tým, že ju dokážeš cítiť aj po dlhej dobe. A je to príjemný pocit.

Dávajte ale pozor. Najbezpečnejšie pre vás to bude v nejakom odľahlom prostredí alebo po zotmení. Nechcete predsa pohoršiť deti a ich starostlivé maminy.

milovať na verejnosti
zdroj: Unsplash/wevibe

Skúsiť to môžete napríklad aj v súkromnej vírivke alebo v saune, ale to na vlastné riziko. Poriadne sa zapotíte, no dávajte pozor aj na to, aby ste si z takejto skúsenosti neodniesli nejaké nepríjemné intímne problémy. Na takýchto miestach sa totiž nachádza obrovské množstvo baktérií a chemikálií.

V aute

Aj milovanie v aute už skúsila už asi aj väčšina populácie. Je to veľmi praktické v okamihu, keď sa vašim intímnym chvíľkam nemôžete oddať doma. Tiež ale treba dávať veľký pozor. Najprijateľnejší čas pre to, aby vás uprostred aktu niekto nevyrušil, je po zotmení. Ak to chcete skúsiť počas dňa, zvoľte miesto, kde nechodí veľa ľudí. A skúste sa schovať na zadné sedadlá.

pár v posteli
zdroj: Unsplash/beccatapert

Dá sa to aj v lese či na lúke

Ale pre to už musíte mať akú-takú prax. Na lúke je to totiž ťažšie, zatiaľ čo v lese vás zakryjú stromy. V oboch prípadoch ale, samozrejme, treba dávať pozor, pretože ani nevieš ako a môže vás niekto prichytiť. V najhoršom prípade by to boli policajti.

Na lúke to skúste opatrne. Dá sa to, aj keď okolo vás chodia ľudia, no musíte byť nenápadní. Postačia pomalé pohyby a prostredie sa už o zbytok vzrušenia postará. Niekto si bude myslieť, že sa iba k sebe túlite a ste neuveriteľne rozkošní, no vy si budete užívať slasť milovania. Samozrejme ale, že také veci neskúšaj, keď budeš mať na sebe rifle, pretože tak to už nenápadné nebude.

výhliadka
zdroj: Unsplash/chiro

Pomohli ti tieto tipy? Vyskúšala si už minimálne jeden? Ak to aj tak medzi vami nefunguje, prečítaj si napríklad náš článok, ktorý sa sústredí na to, čo robiť, aby bolo milovanie s tvojím partnerom vášnivejšie.

Ak ale ani to nezabralo, pomocou jeho znamenia dokážeš zistiť, či patrí medzi chalanov, ktorí sú v posteli tí najlepší. Dozvieš sa to TU!

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating