Niekedy sa jednoducho musíš rozlúčiť aj s vecami, ktoré dlhé obdobie boli súčasťou tvojho života, ale z nejakého dôvodu ich už viac nepotrebuješ. Slovenská influencerka sa rozhodla, že urobí dobrý skutok a jednému z jej fanúšikov daruje svoje auto úplne zadarmo. A to len z dôvodu, že jej stojí doma, keďže ona si už zadovážila nové.

Zuzana Plačková všetkých prekvapila, keď už pred pár dňami na svojom Instagrame avizovala súťaž, aká v našich kruhoch nemá obdoby. Doteraz rozdávala len mobilné telefóny či iné produkty, no tento raz sa rozhodla venovať niečo väčšie. Oveľa väčšie. Niečo, čo si niektorí Slováci nemôžu dovoliť ani raz za svoj život. Aj ty teraz môžeš získať strieborný Mercedes, na ktorom 28-ročná podnikateľka jazdila. Určite si neraz zachytila na sociálnych sieťach nablýskaného tátoša s ŠPZ BL-QUEEN.

Ak by chcela, mohla by ho jednoducho predať za pekných pár tisíc. Ona však chce potešiť jedného zo svojich fanúšikov. K samotnému autu daruje dokonca aj prepis a havarijné poistenie na jeden celý rok. Aby si sa zapojila do súťaže, musíš splniť jednoduché podmienky. Musíš sa stať fanúšikom stránok, ktoré nájdeš pod súťažným príspevkom a v komentári musíš označiť tri ďalšie osoby.

View this post on Instagram

🍀SÚŤAŽ🍀 DARUJEM TOTO MOJE AUTO VÍŤAZOVI TEJTO SÚŤAŽE ☝️👑 Podmienky🙏☝️ Staň sa fanúšikom @tuzexstore @ivitavape @levnedziny.cz @vipluxuryfashionbazar @moom_collection @zk_beauty_poprad @trend_oblecenie @kingdubaj @luxbrand.sk @ladylabgirl @rules_sportswear @imperialgold.sk @andywinsonofficial @optika.rozehnalova @ivybearssk @imoda.sk 🍀✅ Do komentu označ 3 ľudí ☝️🍀❤️ Súťaž trvá 10 dni a ak chceš zvýšiť šance na víťazstvo zdielaj fotku v story a označ že na profile @queen.plackova je súťaž 🥳🍀👑🙏 Súťaž budem losovať cez LIVE video na mojom instagrame ! Dúfam že víťaz si auto zaslúži a bude mu slúžiť tak dobre ako slúžilo mne ❤️🙏

A post shared by Zuzana Strausz Plačková (@queen.plackova) on

Svoje šance na výhru môžeš zvýšiť aj zdieľaním fotky vo svojej story s označením Zuzany. Celá súťaž bude prebiehať 10 dní a šťastného výhercu sa dozvieme počas žrebovania, ktoré bude Plačková vysielať naživo na svojom profile. Už za pár hodín od vyhlásenia súťaže pribudlo niekoľko desiatok tisíc komentárov, takže konkurencia je veľká. No veríme, že šťastie sa usmeje možno práve na teba, preto ti držíme všetky palce! 🙂

View this post on Instagram

Krásnu nedeľu prajem ❤️

A post shared by Zuzana Strausz Plačková (@queen.plackova) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.