6. decembra 2018 sa začína predaj špeciálnej silvestrovskej kolekcie Reserved „CURATED BY BRITISH VOGUE“.  Táto kolekcia vytvorená pod dohľadom britského vydania časopisu VOGUE je k dispozícii vo vybraných predajniach Reserved na celom svete a on-line na stránke www.Reserved.com.

Prvýkrát v histórii sa spojil cit pre štýl a vášeň pre módu redaktorov British Vogue s talentom a majstrovstvom odevnej značky, aby vytvorili spoločnú kolekciu.

zdroj: reserved.com

Redaktori Vogue Dena Giannini a Holly Roberts a dizajnéri Reserved sa pri tvorbe inšpirovali šarmom známeho Štúdia 54. Vzniklo tak desať špeciálnych kúskov, ktoré si zamiluješ a budú tvojimi spoločníkmi zimným párty obdobím roka.

„Sme nadšení, že spolupracujeme s Reserved na vôbec prvej kolekcii British Vogue vytvorenej v spolupráci s nejakou značkou. Naše partnerstvo s Reserved signalizuje vzrušujúcu novú oblasť príležitostí a táto unikátna spolupráca umožňuje British Vogue sa ešte viac priblížiť svojim čitateľom. Reserved sa už dostalo medzi britské high street značky a sme potešení, že sme súčasťou jej rastu v Británii aj mimo nej“, povedala Vanessa Kingori, vydavateľka British Vogue.

zdroj: reserved.com

Celá kapsulová kolekcia bola vytvorená tak, aby bola cenovo dostupná a dala sa ľahko kombinovať navzájom alebo s inými kúskami tvojho šatníka. Nájdeš tu oblečenie inšpirované 70. rokmi,  ako napríklad šortky z umelej kože, metalický disko top na jedno rameno alebo asymetrické strieborné brokátové mini šaty.

Môžeš sa zahaliť od hlavy až po päty do lesklých nefalšovane dekadentných flitrovaných šiat alebo lesklého overalu s hlbokým V výstrihom. Nevyhnutnou súčasťou sú aj malé čierne pre každú príležitosť. Či už si vyberieš široké nohavice s vysokým pásom so smokingovým sakom alebo zamatové šaty predelené v páse, vždy oslníš.

zdroj: reserved.com

Marek Piechocki, spoluzakladateľ značky Reserved, hovorí:
“Sme veľmi hrdí, že môžeme touto formou ako prví v histórii spolupracovať s British Vogue. Naši zákazníci na celom svete hľadajú v British Vogue štýl a inšpirácie a my vždy hľadáme nové cesty a spôsoby ako ich nadchnúť a ponúknuť im najlepšie kolekcie každú sezónu.”

Kolekcia Reserved „Curated by British Vogue“ sa objaví v januárovom vydaní British Vogue, ktoré vychádza 7. decembra. Zákazníci Reserved nájdu túto kolekciu v e-shope a vybraných predajniach už 6. decembra.

Tlačová správa: Reserved.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.