S blížiacim sa letom som si povedala, že mnohé z nás si určite rady vyrazia.

Či už s babami na babskú jazdu, s priateľom alebo s rodinou.

Rozhodla som sa vyhľadať tie NAJKRAJŠIE pláže sveta a dať vám inšpiráciu, kam by ste mohli ísť leňošiť! 

1. Punta Cana, DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA

Punta Cana- Krásna pláž, ktorá zaujme hlavne jej bielym pieskom a krásnym priehľadným morom. Pokiaľ máš rada pocit byť cez dovolenku izolovaná od okolitého sveta PUNTA CANA je pre teba ako stvorená! Najbližšie mesto sa nachádza 45km od plážeNie nadarmo sa hovorí, že DR je krásne miesto!

2. Lanikai, HAVAJSKÉ OSTROVY

Lanikai znamená v preklade „nebeské more“. Aj napriek tomu, že sa Havaj označuje ako „sídlo“ surferov vďaka divokým vlnám, Lanikai je presný opak. Toto more zaručuje relax, pokoj a jeho krásna priezračnosť nám umožňuje skvelý zážitok zo šnorchlovania.

 

3. Alcudia, MALLORCA (ŠPANIELSKO)

Čaro krásnej prírody nemusíte hľadať až na konci sveta. Medzi najobľúbenejšie destinácie patria najmä Baleárske ostrovy. Táto destinácia je obľúbená hlavne pre rodiny s deťmi,čiže možno práve sem môžeš zavítať so svojou rodinkou!

Efter storm, åskväder och spöregn kommer solsken. #alcudia #alcudiabeach #alcudiapins

A post shared by Jennie (@kaffemorsan) on

4.Villasimius,TALIANSKO (SARDÍNIA)

Táto krásna pláž sa taktiež nachádza v oblasti Baleárskych ostrovov. Toto miesto je mimoriadne krásne. Pláž je jedna z najvyhľadávanejších a niet sa prečo čudovať! Kryštáľovo čisté more, biely piesok a skvelá talianska kuchyňa! Sardínia je jednoducho úžasná.

5. Navagio, ZAKYNTHOS (GRÉCKO)

 Ostrov Zakynthos je jeden z najznámejších ostrovov sveta,no zároveň aj jedným z najkrajších. Táto pláž je výnimočnejšia a niečim zaujímavejšia od tých ostatných. Túto pláž spoznáme vďaka stroskotanej pašeráckej lodi, obrovským korytnačkám CARETA CARETA, ktoré môžu narásť do veľkosti až 1 metra. Návštevníci navštevujú hlavne tzv. Modré jaskyne, ktoré sú „pokladom“ tejto pláže

Breathtaking view 🙌🏼 #colors #greece by @zabination via @love_mood_style

A post shared by Man Influence™ (@man_influence) on

 

6. Baia do Sancho, BRAZÍLIA

Patrí medzi 2 najkrajšiu pláž na zemi. Nachádza sa na malom ostrovčeku. Pokiaľ sa stihneš poobzerať po tejto NADUPANEJ pláži ešte dnes, je možné, že sa tento rok budeš chváliť pred kamoškami krásnymi fotkami!

7. Anse Lasio, ostrov Praslin, SEYCHELLY

Kryštáľovo čistá, teplá voda. Pláž lemujú stromy, ktoré vytvárajú tieň, v ktorom sa môžeš ukryť pred slnkom. Seychelly sú vyhľadávane veľmi aj medzi Slovákmi.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.