Trendy žena

Móda je niečo, čo je niektorým z nás veľmi blízke, iným však až tak nie. Nie každú z nás baví tráviť hodiny v obchodoch a potom ešte doma kombinovať dokonalé outfity. Začni však nosiť nasledujúce trendy kúsky a uvidíš, že sa začneš cítiť akási výnimočnejšia a budú sa za tebou otáčať nielen iné ženy, ale aj chlapi. 

Čo si budeme klamať, takmer každá z nás túži mať aspoň o kúsoček viac pozornosti, či už od chlapa, na ulici, alebo v škole či v práci. Každú ženu potešia slová „dnes vyzeráš naozaj skvelo“, no a ver či nie, tie sa dajú do našich životov priniesť. Okrem dokonalého make-upu a upravených vlasov, musíš myslieť aj na to, čo si obliecť.

Začni nosiť tieto trendy kúsky a uvidíš, že sa komplimenty začnú sypať.

Zvonové nohavice sa vracajú do módy

Zvonové nohavice sú niečo, čomu nepríde na chuť každá žena, niektorým pripadajú príliš retro, iné sa v nich necítia dobre. Avšak, ver či nie, takéto nohavice ťa dokážu dokonale rozžiariť a je to jeden z kúskov, ktorým zaujmeš.

Ak nechceš vynikať až príliš, zvoľ napríklad klasické čierne nohavice, no ak máš rada pozornosť, kúp si napríklad kožené zvonové nohavice. Takisto sa neboj ani farieb a aspoň si v obchode vyskúšaj zelené či modré varianty. Veľmi trendy sú takisto rifle takéhoto strihu, ktorých nájdeš v obchodoch takisto kvantum.

Zvonové nohavice
zdroj: Pexels/Snapeturemoments/TimaMiroshnichenko/Sinitta Leunen

K takýmto nohaviciam sa dokonale hodia croptopy, sako, kožená bundička, ale kľudne aj teddy kabátik. Dolaď ich teniskami na vysokej platforme, zober dokonalú kabelku a vyber sa do ulíc. Takéto nohavice nosia momentálne takmer všetky ženy, ale v obchodoch je ich také množstvo, že dokáže vyniknúť každá jedna z nich.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista