instagram.com/emmadrobna

Speváčka Emma Drobná má na Instagrame 208-tisíc fanúšikov, ktorí každý deň čakajú na novinky z jej pracovného, ale predovšetkým osobného života.

Sociálne siete Emma používa predovšetkým na prezentáciu samej seba, na tvorbu a kontakt so svojimi fanúšikmi. Nechcela by som to mať pohltené len spoluprácami a product placementom. A ak už do spolupráce idem, tak je to niečo, za čím si stojím a čomu verím,“ prezradila nám Emma.

Taktiež dodala, že sociálne siete majú svoje „pre“ aj „proti“, no ona sa snaží využívať ich len na to „pre“. A koľko času denne trávi na Instagrame, cez ktorý sa jej najlepšie komunikuje s jej fanúšikmi? Nevyčleňujem si žiadny konkrétny čas. Niekedy mám pocit, že tam trávim trochu viac času nezmyselným scrollovaním ako by som mala, ale stále v rámci normy (aspoň dúfam).“

Keďže Emma trávi dosť veľa času na svojom mobile, dáva si záležať na tom, aby bol kvalitný. Práve to je tajomstvom jej úspechu. Aj preto sa stala ambasádorkou novinky Samsung Galaxy S20 FE.

zdroj: Samsung

Pri mobilnom telefóne sa musí zamerať predovšetkým na kvalitné fotografie, ktoré slúžia na jej prezentáciu. Nový Samsung Galaxy S20 FE má tri zadné fotoaparáty a navyše je vybavený umelou inteligenciou, ktorá dokáže stabilizovať objekty, vďaka čomu nebude mať viac rozmazané zábery. Nechýba tiež 3x optický zoom, ktorý zabezpečí, že jej už nič neunikne.

Emma je skôr intuitívna a nepremýšľa priveľmi nad tým, čo zverejní na svojich sociálnych sieťach.Áno, obsah si tvorím sama alebo si nechám poradiť od Filipa 🙂 a mám pocit, že nerozmýšľam príliš o tom, ako by to malo vyzerať. Ak mám chuť niečo pridať, tak to pridám.“

Podstatné je pre ňu nešíriť negativitu a taktiež nemá vo zvyku sťažovať sa. Trošku som aj zabudla ako používať Instagram spontánne. Nemám to nutkanie automaticky všetko zdieľať.“

zdroj: Samsung

Keďže sa mobilný telefón stal neoddeliteľnou súčasťou Emminho života, na svojej novinke oceňuje hlavne výdrž batérie, vďaka čomu sa nemusí báť toho, že ju jej mobil sklame v tom najlepšom. S kapacitou batérie 4 500 mAh jej takéto niečo nehrozí a používať ho môže pokojne aj celý deň.

A keď už si musí batériu dobiť, nemusí čakať aj 2-3 hodiny, pretože novinka od Samsungu je vybavená funkciou rýchleho nabíjania. V porovnaní s inými mobilmi, ktoré musíš nabíjať každý deň a niekedy aj viackrát v priebehu dňa, je toto príjemnou zmenou, ktorú ocení naozaj každý.

Vedela si o tom, že Emma okrem iného študovala aj v Dánsku? Jeden rok sa venovala štúdiu dizajnu a aj vďaka nemu dnes miluje módu a určite si si všimla, že na svojich outfitoch si dáva často záležať. Preto je spokojná so svojím novým mobilom, ktorý je dostupný v šiestich farebných prevedeniach, takže si ho môže ľahko skombinovať so svojím každodenným outfitom.

Ak chceš byť na sociálnych sieťach úspešná, je naozaj dôležité vybrať si kvalitné mobilné zariadenie, ktoré ti tvoju prácu uľahčí. Samsung Galaxy S20 FE je navyše odolný voči prachu a vode, takže na svojej najbližšej dovolenke sa nemusíš báť toho, že by ti nejaký dôležitý okamih unikol.

Ak sa chceš o Emme dozvedieť ešte viac, vypočuj si podcast Sajfu, v ktorom ju vyspovedal. Nájdeš ho na YouTube alebo na Spotify.

zdroj: Samsung

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieRozhovory