instagram/katerinandyinon

Pri chlapoch je to s tými emóciami a citmi niekedy ťažké. Ale keď stretnú nejakú novú ženu, ktorá sa im naozaj páči a začínajú k nej niečo cítiť, prvé známky zamilovanosti nedokážu skryť ani oni.

A ako zistíš, či sa do teba naozaj zamiloval? Ak to nie je vidieť už na prvý pohľad, prezradia ho veci, ktoré začne robiť. On si ich možno ani neuvedomí a robí ich automaticky. No je to neklamný znak toho, že mu na tebe naozaj záleží.

Urobí všetko, čo ti vidí na očiach

Ak by si mu povedala, že chceš modré z neba, hľadal by spôsob, ako by ti ho zniesol. Ak chceš pozerať nejaký film, nebude frflať, že si ho vybrala ty. Ak budeš potrebovať s niečím pomôcť, ochotne ti pomôže. Chlapi nikdy nebývajú takí ochotní ako na začiatku vzťahu. Takže ak na ňom vidíš, že by pre teba urobil aj nemožné, je naozaj do teba.

Neustále ťa chváli

Každý deň ťa zahrňuje komplimentmi? Nemusí ísť len o vzhľad, ale pochváli aj to, čo si urobila alebo keď sa ti niečo podarilo. Ale určite si už počula aj čarovnú formulku, že najkrajšia si ráno bez make-upu. Tá zamilovanosť s nami robí divy. 🙂

Počúva ťa

Ak si v dlhodobom vzťahu, určite sa ti už neraz stalo, že keď si niečo hovorila, ako by si hrach o stenu hádzala. Na začiatkoch vzťahu ti takéto niečo nehrozí. Zamilovaný chlap bude počúvať každé jedno tvoje slovo a môžeš si byť istá, že ho naozaj zaujíma, čo mu hovoríš. Či už rozprávaš o tom, aký si mala deň, alebo sa mu posťažuješ, s čím máš problém. Ak bude môcť a vedieť, ochotne ti aj poradí a pomôže.

Pripravuje ti prekvapenia

Nemusí ísť len o hmotné darčeky, no aj tie sa často vyskytnú. Niekedy potešia aj také maličkosti, ako je ranná káva, raňajky do postele, pomoc pri odnesení ťažkého nákupu a podobne. Môžeš sa tiež pripraviť, že ťa niekedy vezme na romantickú večeru alebo na výlet. Ak si mu niekedy spomenula miesto, kam by si chcela ísť, určite si to bude pamätať a práve takým spôsobom ťa poteší.

Chce s tebou tráviť čas

Nebude chcieť behať za kamošmi a chodiť s nimi na pivo. Na začiatku bude chcieť tráviť veľa času s tebou. Samozrejme, že spolu nebudete musieť byť nonstop 24 hodín, ale za každý strávený okamih s tebou bude vďačný. Takéto niečo sa deje väčšinou len na úplných začiatkoch. Neskôr si už každý nájdete svoje záľuby.

Kompromisy mu nevadia

Ak sa na niečom neviete zhodnúť, vie urobiť kompromis. A nebude mu to ani zďaleka prekážať, pretože ti bude chcieť robiť neustále radosť. Takže nie, aby si to zneužívala.

Ochraňuje ťa

Urobil by pre teba naozaj čokoľvek a určite by ťa nenechal ísť samotnú večer cez mesto, kde ti môže hroziť nebezpečenstvo. On teraz preberá za teba zodpovednosť a nezniesol by, ak by sa ti niečo stalo. Takže od teraz budeš mať svojho osobného strážcu. 🙂

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating