Nebudeme si klamať, pri kaderníčke nechávame pravidelne nemalé peniaze. Každá z nás predsa túži po tom, aby vyzerala čo najlepšie. Niekedy len malé podstrihnutie dokáže urobiť hotové zázraky, no prečo by si musela platiť za niečo, čo vieš urobiť aj doma a úplne zadarmo?

Nemusíš sa vôbec báť, nie je to nič náročné a zvládneš to určite aj ty. Veď budeš na to potrebovať len gumičky do vlasov, kefu a, samozrejme, nožnice. Ak by si doma náhodou mala aj také kadernícke na preriedenie vlasov, ešte lepšie, no nie je to podmienkou. Musíš sa len rozhodnúť, či chceš svoju korunu krásy skrátiť do postupna alebo ich chceš mať rovné.

Najpoužívanejším spôsobom domáceho strihania vlasov je taký, kedy si musíš urobiť copík vpredu, no dôležitým bodom je, aby sa nachádzal úplne v strede čela. Niektoré baby skúšali aj takú metódu, kedy si vlasy stiahli pod bradou. Je len na tebe, ktorý spôsob zvolíš ty. Máme pre teba niekoľko návodov, v ktorých nájdeš presný postup ako na to.

Nezabudni sa odfotiť pred a po ostrihaní a túto fotku nám kľudne pridaj aj do komentára, aby si ukázala aj ostatným babám, že sa nemajú čoho obávať.

Ako sa ostrihať zadarmo v pohodlí domova?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.