Asi každá žena už od detstva túži po rozprávkovej svadbe a najdôležitejší je výber svadobných šiat. Niekomu sa viac páčia veľké, s dlhou vlečkou alebo jednoduché a splývavé. Možností je naozaj veľa. Na trh momentálne prichádzajú doslova princeznovské svadobné šaty, aké by chcela mať azda každá.

Spoločnosť Disney predstavila svoju novú kolekciu „The Disney Fairy Tale Weddings Platinum Collection“, v ktorej sa inšpirovala princeznami zo svojich rozprávok a na základe ich šiat vytvorili úplne dokonalé svadobné róby. Všetko prebieha v spolupráci so značkou Allure Bridal a ak by si o šaty mala záujem, budeš musieť vycestovať za veľkú mláku. Predávať sa totiž budú v obchodoch Kleinfeld Bridal v New Yorku a Toronte.

Na Instagrame sa začali objavovať prvé modely Disney šiat a musíme uznať, že naozaj vystihujú jednotlivé princezné. V tejto kolekcii bude k dispozícii 16 modelov šiat, pričom sa inšpirovali napríklad Arielou, Popoluškou, Belle, Pocahontas, Snehulienkou, Rapunzel, Jasmine či Tianou. Ktorou princeznou by si chcela byť na svojej svadbe ty?

Ariel

Belle

Pocahontas

Jasmine

Cinderella

Tiana

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.