Asi každá žena túži po dokonalom vzťahu ako z romantického filmu. To, čo vidíme na obrazovkách však častokrát neodzrkadľuje realitu. Tá ale môže byť ešte krajšia. Stačí, aby váš vzťah mal všetko, čo by mal mať a aby ste sa vy dvaja naozaj ľúbili. 

Chceš prežívať najkrajšie chvíle svojho života a túžiš po tom, aby bol váš vzťah dokonalý? V tom prípade by mal vyzerať takto.

1. Mali by ste byť partnermi, milencami a najlepšími priateľmi zároveň. Váš vzťah by mal byť plný lásky, vášne, ale aj porozumenia.

2. Mali by ste byť k sebe naplno otvorení a mali by ste si dôverovať. Musíte si vedieť povedať všetko a nebáť sa toho, čo si o tom ten druhý pomyslí.

3. Mali by ste sa o seba starať a dávať na seba navzájom pozor. 

4. Mali by ste sa pravidelne potešiť maličkosťami. Pripravujte si pre seba prekvapenia, ktoré toho druhého potešia. Nemusí ísť o hmotné darčeky, potešia aj raňajky do postele či spoločný relax.

5. Mali by ste sa ľúbiť a akceptovať takí, akí ste, aj s chybami. Ak budete chcieť na tom druhom niečo zmeniť, nikdy nebudete môcť byť naozaj šťastní.

6. Mali by ste spolu tráviť dostatok kvalitného spoločného času. Odložte mobily a venujte sa jeden druhému. Nájdite si spoločné aktivity, na ktoré sa budete pravidelne tešiť.

7. Mali by ste sa vedieť hodiny rozprávať, no zároveň by vám malo byť príjemné aj ticho, kedy budete len tak sedieť vedľa seba.

8. Mali by ste mať spoločné plány do budúcnosti a mali by ste sa spolu rozprávať o všetkom, čo chcete spoločne dosiahnuť.

9. Aj po rokoch spoločného vzťahu by ste si mali dokazovať lásku a nemali by ste ju brať ako samozrejmosť. Hovorte si, že sa ľúbite a nespoliehajte sa na to, že ten druhý o tom vie.

10. Mali by ste cítiť, že ten druhý je pre vás ten pravý a chcete spolu zostarnúť až do konca života. 

Máš vzťah, ktorý spĺňa tieto veci? Si tou najšťastnejšou ženou na svete. Pretože aj keď ide na prvý pohľad o maličkosti, mnohé páry z tohto zoznamu nespĺňajú ani polovicu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.