Partnerova lojalita

Partnerova lojalita je niečo, o čom by si mala vedieť. Môžeš sa na neho spoľahnúť a myslíš, že ti je a bude verný? Pokiaľ si ho chceš otestovať, môžeš mu položiť jahodovú otázku. Ide o najnovší trend z TikToku, ktorý nesie v origináli názov „strawberry question“.

V skutočnosti ide o sériu otázok, ako otestovať vernosť partnera a posvietiť si na jeho psychiku. Nemusíš to brať, samozrejme, vážne, ide skôr o to, aby ste sa spolu zasmiali a pobavili. O tom predsa tieto tiktokové trendy zväčša sú. Nie je dokázané, že by to malo nejaké vedecké základy.

Trend „strawberry question“ spočíva v otázke, či by niekto išiel na cudzie pole plné jahôd a zjedol ich, ak by bol veľmi hladný. Odpoveď danej osoby má určiť, či by vo vzťahu podviedla alebo nie. Niektorí ľudia by s tým totiž problém nemali, zatiaľ čo iní by na cudzí pozemok radšej nevkročili.

TikTok trend pobláznil milióny ľudí

@julieandcorey The confusion 💀💀 #strawberryquestion #textingprank #prankonboyfriend ♬ use this if youre gay – alex ◡̎

Najlepší výsledok môžeš dosiahnuť vtedy, ak svojej polovičke túto otázku napíšeš do správy. Určite bude prekvapený, prečo sa ho niečo také pýtaš. Partnerova lojalita sa tak môže odhaľovať trochu jednoduchšie.

Okrem tej samotnej otázky, či by si odtrhol jahody z cudzieho poľa alebo záhrady, ak by bol hladný, mu môžeš položiť aj doplňujúce otázky. Napríklad, koľko kusov by vzal, či by bol ochotný preliezť plot, prípadne, ako by sa pri tom cítil. Dobrou otázkou je aj to, čo by robil, ak by ho niekto prichytil. Všetky odpovede a reakcie si totiž môžeš predstaviť a premietnuť do spomínanej nevery.

@cindyyjiangg #greenscreen #strawberryfence ♬ use this if youre gay – alex ◡̎

Tak čo, otestuješ svojho drahého? Ak by si sa chcela pozrieť aj na iné trendy z TikToku, v našich článkoch sme hovorili o spôsobe, ktorý zvýši tvoju motiváciu alebo beauty trende, vďaka ktorému budeš mať lícne kosti ako modelka.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating