Keď nejakej priateľke povieš, že ideš na prvé rande, zvyčajne to býva, že je to ona, ktorá sa zaujíma o danú situáciu takmer viac ako ty. Po prvom rande však chceš, aby nasledovalo aj druhé, tretie, štvrté…

Tak, ako prelomiť ľady na prvom rande, keď ti priateľka nemôže pomôcť? Tu je 7 najlepších tipov, ktorými ho dostaneš.

Nájdi ho na všetkých sociálnych sieťach

Ak ste sa našli online, je to jednoduchý krok. Môžeš sa spýtať na hocičo, čo mal v profile uvedené a tým rozprúdiť debatu. Ak si schopná pôsobiť tak, že ťa zaujal už len z internetu, získaš si u neho bonusové body.

zdroj: unsplash.com

Odľahči témou o domácich miláčikoch

Samozrejme, iba vtedy, ak vieš, že má nejaké domáce zvieratá. Zdá sa, že väčšina ľudí ich už dnes má, takže neurobíš žiadny trapas. Pretože diskusia o zvieratách je skvelý spôsob na to, ako prerušiť napätie a atmosféru uvoľniť.

Začni rozprávať o poslednej akcii, na ktorej si bola

Podobný vkus na spoločenské akcie môže viesť k tomu, že nabudúce ťa zavolá presne tam. Môžeš sa skúsiť porozprávať o koncerte, na ktorom si bola, o predstavení, ktoré si videla v divadle… Podeľ sa o zážitky a potom nechaj jeho vyjadriť názor.

Opýtaj sa ho, čo by robil zajtra, ak by mal voľný deň

Každý trávi svoj voľný čas inak. Spýtaj sa ho, čo by urobil so spontánnym voľným dňom. Prezrádzať to o ňom môže veľa. Zistíš, či máte rovnaké záujmy alebo koníčky.

Spoznaj jeho vášne

Mnoho ľudí v dnešnej dobe má vášnivé projekty, na ktorých pracujú, aj keď sú zadarmo. Takže, teraz máš šancu zistiť, čo sa deje vtedy, keď opustí dvere svojej kancelárie. Opýtaj sa ho, čo miluje natoľko, že by to dokázal robiť zadarmo.

zdroj: unsplash.com

Opýtaj sa ho na najlepšiu dovolenku v živote, na ktorej bol

Koľko ľudí, toľko chutí. Štýly dovolenky sú veľmi rôzne. Zatiaľ čo niektorí chodia radi na túry, po Slovensku, niekto môže milovať more s pekným počasím. Pomocou tejto témy sa môžete veľa nasmiať na zážitkoch z dovolenky a bližšie sa spoznať.

Debata o knihách

Knihy sú téma, ktorá keď sa začne, nesklame v žiadnej spoločnosti. O jeho charaktere to môže veľa prezrádzať – či je romantik a čaká na dobré konce alebo miluje fikcie a napätie.

 

Zdroj: bustle.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.