Photo by Joshua Earle on Unsplash

Trávite spolu veľa času, rozumiete si po každej stránke, ale nevieš, na čom ste. Kedykoľvek tú tému načneš, snaží sa z toho vycúvať. Ako by mu slovo vzťah naháňalo strach. Portál The Talko, Relrules a Bolde uviedli tieto znaky, podľa ktorých zistíš, že tvoj nový objav ešte nie je pripravený na vážny záväzok.

Kedykoľvek a kdekoľvek hovorí o svojej ex

Je dôležité, aby ste sa rozprávali o svojej minulosti a pochopili jeden druhého. Vzťahy sú komplikované a rozchody často bolestivé. To však neznamená, že sa cez to nedá preniesť. Sleduj, ako často rozpráva o svojej ex a čo z neho vtedy vyžaruje. Ak máš pocit, že to ešte v sebe nemá uzavreté, mala by si spozornieť.

Je skeptický ohľadom vzťahov a lásky

Aj my ženy sem-tam zažartujeme na adresu mužov, lásky alebo vzťahov. Nie je na tom nič zlé. Lenže ak máš pocit, že on je voči tomu doslova skeptický a negatívny, vnímaj to ako ďalšie varovanie. Myslíš, že by sa z vás mohli stať oficiálni partneri, keď záväzky vníma ako chyby a zbytočný tlak?

Komunikácia mu nič nehovorí

Málokedy sa ťa opýta, aký si mala deň a nevie si s tebou dohodnúť ani jedno stretnutie. Rozprávate sa spolu vôbec? Komunikácia je vo vzťahoch najdôležitejšia a ak medzi vami nie je už od začiatku, kam to speje? Evidentne nikam a jemu to ani trochu neprekáža.

Nemrhaj svojím drahocenným časom a nájdi si niekoho, kto ocení tvoju snahu. Pamätaj, netlačíš na neho, keď ťa zaujíma, či je v poriadku. Len si našla toho nesprávneho. Nie je pripravený na nič vážne a to je fakt.

Chce byť s tebou, ale nie je to vzťah

Nechce záväzok, ale nedokáže ťa nechať odísť. Naozaj chceš byť jeho bábka na špagátikoch? Ak ti chlap dáva zmiešané signály a ty kvôli tomu nedokážeš poriadne spať, nezlepší sa to. Môžeš mu akokoľvek prejavovať záujem, nebude z vás oficiálny pár.

On ani nedokáže vysloviť slovo vzťah. Nie je pripravený byť s tebou, hoci ťa nechce stratiť. Nehľadaj v tom logiku, toto naozaj nemá žiadny zmysel. Zachovaj si svoju sebaúctu a neboj sa učiniť dôležité rozhodnutie.

Jeho život je chaos

Nečakaj od muža vzťah, ak má v hlave iba svoju prácu a zarábanie peňazí. Sústredí sa na svoju kariéru a kým ty dúfaš, že sa ozve, on na to ani nepomyslí. Jeho život je veľký chaos a zmätok udalostí. Ako by sa tam našiel priestor pre ženu a lásku, keď sa sám nevyzná v tom neporiadku?

Nedúfaj a nečakaj. Nezmení sa to zo dňa deň. Je však veľmi smutné, že ťa takto ťahal za nos, ak vedel, že nič vážne z toho nemôže byť.

Tvrdí, že sa veľmi ponáhľaš

Stretávate sa dlhšie a už by si naozaj rada vedela, na čom ste. Spočiatku ťa to veľmi netrápilo, ale časom prichádzaš na to, že je to naozaj zvláštne. Otvoríš sa mu, úprimne povieš, že z tvojej strany to je už troška vážnejšie. V tom ťa stopne a varovným hlasom povie, že sa nechce nikam ponáhľať.

V tom horšom scenári ti môže veľmi nepríjemne šplechnúť do tváre, že na neho tlačíš. Nie, nemá pravdu. Problém je v tom, že sa v sebe nevyzná a nie je na nič takéto pripravený.

Potrebuje sa sústrediť na svoj život

Kontakt medzi vami je na tom čoraz viac horšie. Povieš mu, čo ťa trápi a namiesto toho, aby ťa utešil, iba chladno povie, že teraz sa potrebuje sústrediť na seba. Na tom nie je nič zlé, veď aj ty máš svoj vlastný život, no aj tak si vždy vieš nájsť čas.

Nech je už akokoľvek zaneprázdnený, všetko je to otázka priorít. Nebuď žena, ktorá sa nechá zmanipulovať chabými výhovorkami.

Zdroj: The Talko, Relrules a Bolde

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating