Instagram/separ__dms/tinaslovakia

Je tomu už rok a pol, čo obľúbený slovenský pár oznámil oficiálny rozchod. Tina a Separ sa vydali vlastnou cestou, no naďalej ich spája nielen minulosť, ale aj deti, hlavne ich spoločná Tia Liliana, prezývaná aj Anička. Obaja teraz randia s mladšími partnermi a užívajú si nové lásky.

Z tejto dvojice to bol práve raper, ktorý si ako prvý našiel vzťah. Ide o mladú 22-ročnú tanečnicu Cynthiu Tóthovú. Mnohí fanúšikovia „manželského páru Separ a Tina“ ju označovali za príčinu ich rozvodu alebo len ako jeho krátkodobú zábavku. Opak je však pravdou. Spoločnými fotkami na sociálnych sieťach a vyjadreniami na jej adresu jej Separ dokazuje svoju lásku. Dokonca už padli aj prvé reči o bábätku.

Vo svojom príspevku napísal: „Ďakujem, že mám pri sebe dievča, ktoré mi dalo po tom celom zle, ktoré sa spustilo v roku 2020 veľmi fresh vibe do života. Čajka je chodiaca nabíjačka. Asi ju napust*m.“ 

Naopak, speváčka sa dlho neukazovala po boku nového muža. Všetko sa zmenilo pred koncom roka, kedy odtajnila totožnosť svojho drahého. Keď uvidíš, aký je to fešák, pochopíš, prečo ho možno skrývala! Exotický boxer Karol je od nej mladší o neuveriteľných 16 rokov. Buď vyzerá Kayko natoľko mužne alebo krásna Tina vôbec nestarne, keďže vyzerajú skoro ako dvojičky.

A láskyplnými slovami na svojho zajačika nezaháľala ani ona: „My sme si nevybrali, to sa muselo stať. Karol je jeden múdry, pokojný, pokorný, trpezlivý, vyrovnaný muž, ktorý to má v hlave upratané tak, že som pri ňom zažila nespočetne veľa WAU efektov. Jeho mindset je obdivuhodný a inšpiratívny. Inak by nemohol robiť to, čo robí. Je na mňa neskutočne dobrý a je to za odmenu.“ A ocenil ho aj jej exmanžel komentárom pod fotkou: „Pekný muž. Môže byť.“

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News