Unsplash/Ayo Ogunseinde

Ak by si mala teraz odpovedať na otázku, či svojmu priateľovi stopercentne dôveruješ, aká by bola tvoja odpoveď? Ak rozhodné áno, tento článok možno nie je úplne pre teba. Ak by si však čo i len na sekundu zaváhala, určite čítaj ďalej.

Dôvera je vo vzťahu kľúčová a ak absentuje, môže to skôr či neskôr viesť k problémom. Týchto 7 znakov je jasným dôkazom toho, že by si mužovi nemala dôverovať, pretože sa na neho do budúcnosti nemôžeš spoľahnúť. Jeho hlavným cieľom je využiť z vášho vzťahu a teba maximum.

Na otázky odpovedá otázkou

Ak sa ho na niečo opýtaš, nedokáže odpovedať, ale radšej oponuje otázkou? To si zo začiatku možno ani nevšimneš, no časom si uvedomíš, že o ňom vlastne dokopy nič nevieš. Ak by nemal čo skrývať, určite by ti bez problémov odpovedal.

Pristihla si ho už pri tom, že klame

Dôveru môžu nahlodať predovšetkým klamstvá. Ak si ho už niekedy pristihla pri tom, že ti klame, prípadne si sa od niekoho iného dozvedela niečo iné, než ti tvrdil on, naozaj by si sa mala mať na pozore. Ak zaklame raz, zaklame aj druhýkrát a pomaly nebudeš vedieť, či ti hovorí pravdu alebo klame stále.

Skrýva pred tebou mobil a sociálne siete

Ak pred tebou skrýva svoj mobil, má ho zaheslovaný a len pri pomyslení, že by si ho vzala do rúk, ho chytá panika, asi nie je niečo s kostolným poriadkom. To isté platí aj o sociálnych sieťach. Ak ťa zablokoval alebo si nebodaj objavila jeho ďalší profil, čo najskôr by si od neho mala odísť.

Nemôžeš sa na neho v ničom spoľahnúť

Boli ste dohodnutí, že pôjdete na večeru, no on neprišiel a ani nenapísal, prečo mešká? Poprosila si ho, aby niečo kúpil alebo urobil, no zabudol na to? Niektorí chlapi sú jednoducho len popletení a niekedy sa to stane. Ak sa to však deje pravidelne a naozaj sa na neho nemôžeš v ničom spoľahnúť, nemala by si mu dôverovať.

Nedokážeš predpovedať jeho správanie

Jeho správanie je veľmi nevyspytateľné a dopredu nikdy nevieš, čo od neho môžeš očakávať. Určite sama tušíš, že vo vzťahu by to takto fungovať nemalo. Nemôžeš žiť v strehu alebo strachu, s akou náladou príde domov.

Nezaujímajú ho tvoje pocity a trápenie

Nikdy sa ťa neopýta na to, ako sa máš, ako sa cítiš alebo či ťa niečo netrápi. Správa sa veľmi sebecky a rozpráva vždy len o sebe. Ak ho nezaujímaš, ako by si mu mohla naozaj dôverovať?

Len ťa využíva vo svoj prospech

Chce mať opraté, upratané, navarené a mala by si tu byť vždy pre neho. Neprekáža mu, že z jeho strany sa ničoho z toho nedočkáš. Využíva ťa a vyhovuje mu, že sa o neho staráš. Takto vzťah ale nemôže vyzerať.

Ak niektorý z týchto opisov sedí aj na tvojho partnera, mala by si dobre popremýšľať, či s ním chceš ostať. Pekná budúcnosť ťa pri ňom veľmi nečaká. Aj keď si myslíš, že sa zmení, to sa nemusí nikdy stať. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating