Pexels/Shvet Anna

Vekom sa tvoje priority menia. V tínedžerských časoch si možno chcela niekoho, s kým by si si len užila a viac ho nevidela, no keď si staršia, túžiš po niekom, s kým by si si mohla vybudovať dlhodobý vzťah.

V tomto článku ti prezradíme rozdiely medzi tým, keď ťa chce niekto len na jednu noc a keď ťa chce niekto na vážny vzťah.

Muž na jednu noc ti povie, aká si krásna a príťažlivá, zatiaľ čo muž, ktorý je pripravený na dlhodobý vzťah, ti povie, že si dobrá, láskavá a milá. Všímaj si hlavne ich spôsob komunikácie.

Chlap, ktorý ťa chce dostať do postele, ti bude väčšinou chváliť vzhľad a telo, no ten, ktorý bude chcieť s tebou niečo viac, pôjde hlbšie a bude sa s ním dať otvorene rozprávať o rôznych témach zo života.

Muž na jednu noc ti bude neustále kupovať drinky, pretože si myslí, že tak na teba urobí dojem a ľahšie ťa získa. Ten, ktorý je pripravený na dlhodobý vzťah, ťa naopak pozve aj na kávu. Nebude sa na teba dívať so zdvihnutým obočím, keď si objednáš minerálku.

Keď ťa bude chcieť získať muž iba na jednu noc, bude sa so všetkým ponáhľať, zaujímať sa bude o teba len veľmi povrchne a nebude mu záležať na tom, aké sú tvoje ciele do budúcnosti. Muž, ktorý si hľadá partnerku sa bude naopak snažiť o to, aby ťa čo najlepšie spoznal. Bude sa pýtať na tvoje záujmy, rodinu, priateľov, prácu a áno, samozrejme, že aj na ciele do budúcnosti.

Problém je len v tom, že nie vždy to bude viditeľné. Muž, ktorý ťa bude chcieť len využiť, sa totiž dokáže pretvarovať, aby si s tebou mohol užiť aj nabudúce. Preto môže vzbudzovať dojem, že je „ten pravý“, no v konečnom dôsledku to tak vôbec nemusí byť.

Dávaj si pozor a svoje srdce poriadne stráž dovtedy, kým si nebudeš istá, že sú city obojstranné.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating