Žena a muž v objatí
Instagram/anajohnson

Hovorí sa, že muži myslia na s*x stále. Či majú prvé rande alebo aj desiate. Ak ide chlapovi iba o TO jedno, ľahko ho odhalíš.

Pokiaľ sa chce s tebou iba vyspať, na rande sleduj najmä verbálne a neverbálne znaky, ktoré ho prezradia.

Neustále komunikuje a chce rande predĺžiť

Je mu s tebou príjemne a vidíš to na jeho ústach. Nezatvoria sa a stále niečo rozprávajú. Nechce rande ukončiť, naopak, chce ho predĺžiť, nech trvá čo najdlhšie a potom by si ťa rád zobral k sebe domov. Hoci to nemusí na prvý pohľad vyzerať takto, väčšinou to tak dopadne. Avšak, keď ťa niektorí muži dostanú na prvom rande, druhé zvyčajne nebýva.

Nešetrí komplimentmi

Neustále ťa ospevuje. Aká si nádherná, aké máš krásne nohy, akú máš super postavu, so ženou ako si ty sa ešte nestretol, aká si výnimočná, a tak ďalej. Podvedome ti dáva signály, že by chcel mať tvoje telo vo svojej posteli. Páčiš sa mu, tak prečo to zdržiavať a naťahovať. Chcel by sa s tebou pomilovať ešte v ten večer.

Zavolá ťa „na kávu“ do jeho bytu

Samozrejme, a z kávy budú raňajky, ktoré dostaneš po se*e, keď u neho zostaneš. Pokiaľ si odvážna, pokojne choď, no ak sa bojíš, že niečo pokazíš, odmietni a radšej navrhni ďalšie stretnutie, ktoré môže skončiť krajšie. Ak sa chce s tebou len vyspať, viac sa ti neozve, no ak chce s tebou niečo viac, počká.

Drží si odstup, no zároveň skúša hranice

Na jednej strane si drží odstup, nie je dotieravý, nie je slizký, nepôsobí zúfalo a „nežobre“, no na druhej strane skúša, kam až môže zájsť. Preveruje tvoje hranice a silu vôle. Či vydržíš odolávať alebo sa poddáš a vyspíš sa s ním. Je pre neho zaujímavé sledovať ťa.

Nebojí sa klásť otázky na telo

Tie najrôznejšie, aké ti napadnú. Nebojí sa, chce mať o tebe prehľad a pokiaľ mu odpovedáš, tak ho to aj baví. O tom, koľko partnerov si už mala v posteli, čo sa ti páči a čo nie, čo by si chcela vyskúšať, a tak ďalej. Z tohto môžeš jasne zistiť, že ťa chce dostať do postele.

Je odvážny a to ťa na ňom môže priťahovať, no taktiež by si si mala zachovať zdravý rozum.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating