Si v spoločnosti mladých ľudí a naraz ťa zaujme jeden chalan. Chalan, ktorý nie je na prvý pohľad krásny ako model z módneho časopisu, ale predsa ťa niečím zaujme. Zo začiatku mu veľmi nevenuješ pozornosť, ale zase je tu ta chvíľa, keď sa stretnete a začína sa písať váš príbeh.

Už vieš, čo ťa na ňom zaujalo. Boli to  jeho oči. Oči, do ktorých keď sa pozrieš, tak sa dostávaš do prúseru. On ťa tými svojimi očami hypnotizuje a ty si myslíš, že ten pohľad trvá večnosť, ale v skutočnosti je to len pár sekúnd. Začnete sa spolu baviť o bežných veciach a zistíš že máte spoločné názory a záujmy. Je vtipný a o to je to zábavnejšie.

zdroj: unsplash.com

Naraz sa vaše cesty rozchádzajú a ty rozmýšľaš, prečo si si ho všimla. Má niečo výnimočné v sebe a ty to nevieš ani popísať. Je to jeho dobrota, jeho pochopenie, jeho vtipnosť a najviac jeho oči.

Neskôr po dlhšom čase ťa pozve von, aby ste mohli spolu stráviť trochu času a vy sa spolu prepadávate do najkrajších snov a túžob. No času nikdy nie je dosť a vy chcete viac a viac a to sa nedá. Musíte sa pohnúť ďalej, lebo spolu nemôžete byť.  Píšete si aspoň dlhé správy do začiatku ďalšieho rána. Píšete si o zaujímavých veciach, ale aj o totálnych blbostiach, ale len vy viete o čom sú a ako sa na tom viete najviac zabaviť.

Prichádza okamih, kedy si ale musíte povedať na rovinu, ako to medzi vami naozaj je. Je to skôr nemožné ako možné a preto, aby si si nezranila zase srdce ako to bolo predtým mu začínaš pomaly neodpisovať. Odpisovanie sa stále posúva na ďalší a ďalší deň až konečne to úplne zadrhneš. Je to tak lepšie pre teba a asi aj pre neho.

zdroj: pexels.com

Stretnete sa znova a cítiš sa ako pekné dievča, ktoré sa nechalo obalamutiť iba na chvíľu, ale pssssst. Nájdete si čas na spoločný osobný rozhovor a navzájom sa potešujete z vlastných zážitkov a úspechov, ktoré ste dosiahli za ten čas, ktorý ste si nepísali cez messenger a tým pádom ste vôbec nič nevedeli o sebe.

Niekedy je lepšie to skôr skončiť, ako keby ste sa mali zase popáliť a trápiť sa preto donekonečna. Viem že príťažlivosť je neskutočná, ale treba si povedať kedy je to možné a kedy nie.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.