Bude svadba! Česká reperka Sharlota povedala svojmu partnerovi po 6 rokoch vzťahu áno. Informáciu o tom, že z úspešnej hudobníčky sa stane vydatá pani, tajila niekoľko mesiacov. Dôvod fanúšikom prezradila na sociálnej sieti.

24-ročná Šarlota Frantinová sa s dlhoročným priateľom presťahovala do domu a zrejme už prišiel ten správny čas na to, posunúť aj ich vzťah na ďalšiu úroveň. 31-ročný Lukáš Jirkovský požiadal o ruku krásnu a pre mnohých extravagantnú, reperku priamo v posteli!

Dvojica si momentálne užíva dovolenku v Španielsku, odkiaľ pridala Sharlota aj fotografiu so snubným prsteňom na svoj Instagram. „“Asi byste chtěli slyšet tu story o tom, jak mě můj kluk požádal romanticky na vrcholu Gibraltaru, ale on už to udělal v únoru, jednou takhle ráno v posteli,” napísala a následne vysvetlila aj dôvod, prečo si radostnú novinku nechávali v tajnosti.

Pár chcel totiž zásnuby oznámiť najprv svojej rodine, no kvôli aktuálnej situácii to nebolo jednoduché. Keď sa im to podarilo, oznámili to aj verejne.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.