Všetkých prekvapila zmenou výzoru! Speváčka Celeste Buckingham je po dlhšej dobe opäť doma v Bratislave, a tak sa objavuje už aj na spoločenských akciách. 27-ročná hudobníčka, ktorá svoju kariéru odštartovala v druhej sérii Česko Slovenskej SuperStar, sa na svojom Instagrame pochválila novými zábermi, za ktoré si vyslúžila veľa pochvál.

Finalistka speváckej súťaže si po jej skončení našla miesto na našej hudobnej scéne, a tak využila svoju šancu. Na svojom Instagrame, kde ju sleduje takmer 95-tisíc followerov, je pre mnohé ženy dokonca vzorom v témach o sebaláske. Verejne sa už pred rokmi priznala, že so svojím výzorom mala problémy.

Posledné 2 roky žila v Portugalsku v časti Madeira, kam odišla za rodičmi. Fanúšikom sa ozývala zriedkavejšie a viac sa venovala sama seba. Prestávku si dala aj od koncertovania. Len pred pár týždňami sa rozhodla vrátiť, no na verejnosti sa príliš neukazovala. Okrem odovzdávania cien influencerom spravila výnimku aj včera, keď mala speváčka Ronie predpremiéru svojho nového videoklipu.

Práve tam ju spoznal len málokto. Niektorí ju prirovnávali aj k Hannah Montane. Celeste Buckingham totiž šokovala novými vlasmi. Kvôli zmene farby a looku dokonca aj s ofinou, sa na seba ani nepodobala. Každopádne, nový, aj keď len dočasný účes, sa jej veľmi hodil, o čom svedčia aj mnohé pochvalné komentáre na sociálnej sieti!

Fotografie jej vizáže nájdeš v našej fotogalérii nižšie. Čo myslíš, aké vlasy jej pristanú viac? 

Celeste Buckingham prekvapila svojím vzhľadom

Zdroj: Instagram/celbuckingham

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.