Pri pohľade na týchto hercov a herečky si povieš, ako veľmi ten čas letí. Ak si ešte mladučká, niektorých si dokonca ani nebudeš pamätať. V prípade, že si však vyrastala na prelome 90. rokov a 21. storočia, určite si tieto seriály a filmy sledovala.

Sabrina, mladá čarodejnica, Buffy, premožiteľka upírov, V siedmom nebi, Ten chlapec je postrach, Sám doma či 10 vecí, ktoré na tebe nenávidím. Tak čo, sú ti tieto názvy povedomé? Keď si tak vezmeš, od ich vzniku ubehlo už aj 20 rokov a čas sa podpísal aj na samotných hercoch.

Na niektorých z nich sa, bohužiaľ, aj pozabudlo, iní sa venujú herectvu stále, prípadne majú inú prácu. Aký seriál alebo film si sledovala najradšej a bez problémov si ho pozrieš aj teraz?

Melissa Joan Hart

Melissa Joan Hart má dnes 44 rokov a vždy si ju budeme pamätať ako Sabrinu, mladú čarodejnicu. Aj v súčasnosti sa venuje natáčaniu, naposledy si ju mohla vidieť v seriáli No Good Nick od Netflixu.

Sarah Michelle Gellar

Buffy, premožiteľka upírov, Veľmi nebezpečné známosti, prípadne film Viem, čo ste robili minulé leto. Dnes má Sarah Michelle Gellar 43 rokov a tiež ostala vo svojej brandži. Minulý rok si zahrala menšiu rolu aj v seriáli Teória veľkého tresku.

Julia Stiles

Julia Stiles má 39 rokov a asi najviac si ju pamätáme z filmu 10 vecí, ktoré na tebe nenávidím, prípadne Nežiadaj svoj posledný tanec. Naposledy si zahrala v seriáli Riviera, ktorý má tri série.

Andrew Keegan

Andrew Keegan má 41 rokov a pamätať si ho môžeš tiež z filmu 10 vecí, ktoré na tebe nenávidím, ale tiež zo seriálu V siedmom nebi. Andrew sa stále venuje natáčaniu, objavil sa vo viacerých menej známych filmoch či seriáloch.

Beverley Mitchell

39-ročnú Beverley Mitchell si môžeš pamätať najmä ako Lucy zo seriálu V siedmom nebi. Sem-tam sa objaví aj pred kamerou, ale viac sa venuje rodine. Je z nej trojnásobná mamina a so svojím životom sa delí pravidelne aj na Instagrame.

Mackenzie Rosman

Spomínaš si na malú Ruthie zo seriálu V siedmom nebi? Dnes má herečka Mackenzie Rosman 30 rokov (čoskoro 31) a naposledy sa pred kamerami objavila v roku 2013.

Devin Ratray

Kto by si nepamätal na Buzza, ktorý každý rok spríjemňuje vianočné sviatky? Herec Devin Ratray má dnes už 43 rokov a herectvu sa venuje stále. Zahral si menšie roly aj v seriáloch Hawaii 5.0, Supernatural či Zákon a poriadok.

Michael Oliver

Pamätáš si na Juniora Healyho, ktorý bol doslova postrachom? Dnes má herec Michael Oliver 39 rokov. Herectvu sa už nevenuje, v roku 2015 sa stiahol zo sveta šoubiznisu a venuje sa rodine, pričom si užíva pokojný život.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.