Kedy si to svoje „prvýkrát“zažila ty? Neexistuje správny či ideálny vek. Dôležité je, že to tak musíš jednoducho cítiť. A je úplne v poriadku, ak chceš počkať aj trochu dlhšie. Dokonca aj niektoré známe osobnosti čakali viac, než by si si možno myslela.

Portály People a Men´s Health prezradili, v akom veku si to prvýkrát užili známe mená svetového šoubiznisu. Bolo to skoro alebo naopak príliš neskoro? Posúď sama.

Miley Cyrus

Miley sa po prvý raz milovala vo veku 16 rokov s jej vtedajším partnerom, hereckým kolegom Liamom Hemsworthom. Schádzali sa a rozchádzali, no napokon sa za neho aj vydala. Toto manželstvo však nevydržalo.

Chris Evans

Herec tvrdí, že o panenstvo prišiel v roku 1999 a išlo o jeden z najlepších rokov v jeho živote. V tom čase mal 18 rokov a užíval si život v Los Angeles.

Courteney Cox

Herečka z Priateľov zažila prvé radovánky vo veku 21 rokov a je na to hrdá. Bolo to s priateľom, s ktorým randila dlhší čas.

Ian Somerhalder

Obľúbený herec z Upírskych denníkov sa trochu poponáhľal a jeho prvý raz bolo v čase, keď mal len 13 rokov. Bolo to so 16-ročným dievčaťom. Učil sa najmä od staršieho brata, ktorý rád striedal dievčatá.

Katy Perry

Speváčka prišla o panenstvo vo veku 16 rokov. Stalo sa tak na prednom sedadle v aute. Dodnes rada počúva album, ktorý bol v tom čase pustený.

Ashton Kutcher

Herec si to užil vo veku 15 rokov. Bolo to v lese s dievčaťom, ktoré mu dohodil jeho kamarát. Celé to trvalo asi dve sekundy. S daným dievčaťom si to zopakoval aj o dva roky neskôr, aby jej ukázal, že sa za ten čas zlepšil.

Jessica Alba

Herečka chcela počkať na niekoho výnimočného. Jej prvý raz bol vo veku 18 rokov s vtedajším partnerom Michaelom Weatherleym.

Joe Jonas

Spevák Joe Jonas sa nikam neponáhľal a jeho „tenkrát poprvé“ bolo vo veku 20 rokov. Bolo to v čase, keď randil s Ashley Greene. Nemal vlastnú ochranu, tak prehľadal izbu svojho spolubývajúceho, bubeníka Jacka, a balíček našiel v zásuvke s jeho spodnou bielizňou.

Khloé Kardashian

Khloé prišla o svoje panenstvo vo veku 15 rokov. Bolo to trochu divné, bála sa a aj to trochu bolelo, robila to so starším chalanom, ktorý už skúsenosti mal.

Ansel Elgort

Herec z filmu Na vine sú hviezdy si to prvýkrát užil, keď mal 14 rokov. On a ani dievča nevedeli, čo majú robiť.

Jessica Williams

Herečka si počkala až do veku 25 rokov. Noc strávila s partnerom, ktorý vedel čo robí a Jessica bola šťastná, že počkala dlhšie než jej iné rovesníčky.

Tamera Mowry-Housely

Herečka počkala až do veku 29 rokov. Bolo to z dôvodu, že je veriaca a chcela počkať až na toho pravého. Keď to urobila, cítila sa vinná a na ďalší raz počkala až dovtedy, kým sa nevydala.

Je niekto, kto ťa naozaj prekvapil?

Zdroj: People a Men´s Health

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.