Domáce a svetové celebrity
Instagram/bagarovamonika, Instagram/kimkardashian, Instagram/jasmina_alagic

Nespoznala by si ich! Aj svetové a aj slovenské celebrity boli niekedy iba obyčajnými ľuďmi, ktorí sa podobali aj tebe. A za terajší vzhľad môžu vďačiť najmä balíkom peňazí, ktoré im pravidelne pribúdajú na účet.

Či už v ich premenách má prsty plastický chirurg alebo zázračný čas, je zaujímavé sledovať takéto premeny. Tieto celebrity predtým možno ani len netušili, že raz ich bude poznať celý svet. A niektoré svoju slávu ani nezvládli.

Lindsay Lohan a Britney Spears
zdroj: Instagram/davidj5166

Celebrity ako ich nepoznáš

Napríklad taká Kim Kardashian, partnerka futbalistu Cristiana Ronalda Georgina Rodríguez, Rihanna či Taylor Swift pred slávou vyzerali úplne inak. Zmenili sa však aj naše slovenské hviezdy. Zuzku Plačkovú, Moniku Jákliovú či Lulu Almaksus by si predtým nespoznala.

V našej FOTOGALÉRII nižšie sa môžeš pozrieť na domáce, ale aj svetové celebrity, ktoré ťa svojimi premenami dostanú do kolien. Pozri sa na to, ako vyzerali predtým, ako sa preslávili.

Určite s nami budeš súhlasiť, keď ti povieme, že takéto premeny sú fascinujúce. Viac takýchto svetových celebritných premien uvidíš na Instagrame, ktorý sa ti zobrazí po kliknutí SEM.

Písali sme ti aj o tom, ako vyzerali niektoré známe osobnosti pred plastikami. Nedávno si na našom webe mohla postrehnúť aj článok o tom, ako sa zmenili tehotné herečky či speváčky. Príroda je mocný čarodej a s našimi telami dokáže divy.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife