instagram.com/realbarbarapalvin, instagram.com/kourtneykardash, instagram.com/madelame

Každá z nás má svoju rannú a večernú rutinu. Ráno pleť pripravujeme na celý deň, robíme sa krajšími a večer pleť odličujeme a rozmaznávame po celom dni. Pozri sa na zopár celebrít, ktoré ukázali, aká rutina vyhovuje najviac im a ako ju praktizujú.

Madelaine Petsch

Hviezda seriálu Riverdale si pleť pripravuje v 38 krokoch. Od masáže tváre, cez probiotiká až po prirodzené a jemné líčenie. Madelaine prezradila, že miluje beauty pomôcky a rôzne doplnky na pleť ako je napríklad masážna guľa ktorú si dáva do mrazničky alebo silikónový lip scrubber, ktorý jej prekrví pery.

Nina Dobrev

Odličovanie a čistenie pleti je v rannej ale aj vo večernej rutine nevyhnutné. Nina si najprv namieša pleťový koktejl, ktorý sa skladá z niekoľkých krémov a následne ich vmasíruje pomocou beauty pomôcky na prekrvenie pleti. Jej najobľúbenejší rúž je od Dior, odtieň 999, ktorý si vybrala preto, lebo 9 je jej obľúbené číslo.

Margot Robbie

Margot a jej ranná rutina, ktorá začína meditáciou. Zvyčajne si po prebudení vezme z chladničky dve lyžice, ktoré si priloží na oči aby jej odpuchli kruhy. Jej rutina je v podstate veľmi jednoduchá. Od rannej sprchy, masky na tvár, hydratovania pleti až po anti-ageing sérum.

Kourtney Kardashian

Kourtney a jej večerná rutina, kde pripravuje svoju pleť na spánok. Jej rutina sa skladá z ôsmich krokov. Prvá je uviazanie si vlasov do turbanu aby jej nezavadzali. Micelárnou vodou sa odlíči, hydratačným čistiacim gélom si odstráni zvyšky makeupu. Následne použila masku na tvár, popritom ako jej maska pôsobí vypije kolagén. Lip scrub v spojení s balzamom nechýba ani pri Kourtney. Sérum, masáž a hydratačný krém sú posledné kroky v jej večernej rutine.

Barbara Palvin

Barbara si odlíči pleť najprv pomocou odličovacieho oleja na oči. Potom použije odličovací gél na celú pleť aby odstránila zvyšok makeupu z tváre. Giorgio Armani sérum, krém aj balzam na pery sú jej hlavné produkty v jej večernej aj rannej rutine.

Paris Hilton

Parisina skin care rutina sa skladá z 11 krokov. Na pleť je veľmi zaťažená a starostlivo sa o ňu stará od svojich 7 rokov. Používa rôzne krémy a séra aby jej pleť žiarila a bola vždy hydratovaná. Základ jej večernej rutiny je maska, ktorá vyžaruje červené svetlo- red mask therapy, ktorá pomáha pleti tvoriť kolagén.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty