Jeseň je známa najmä ako obdobie depresie, pochmúrneho počasia a chorôb. Avšak je to aj správny čas na zmenu, ktorá dokáže spestriť túto časť roka. Toto podstúpilo aj mnoho celebrít, ktoré doslova šokovali (v dobrom aj v zlom) celý svet.

Zmena dokáže byť malá, veľká a dokonca aj drastická. Môže zanechať dobrý dojem, ale aj pobúriť. Všetko toto je v podstate súčasť zmeny, ktorú sa hodlá človek podstúpiť. Napriek tomu hviezdy Ameriky sa neboja experimentovať a ukázať. My sme pre teba pripravili najväčšie zmeny, čo sa ich výzoru týka.

Harry Styles

Na začiatku mesiaca sa objavila na fanpage Harryho Stylesa, speváka, ktorý sa preslávil ako člen kapely One Direction, fotografia, ktorá šokovala všetky fanúšičky. Harry sa vzdal svojich krásnych hustých a dlhých vlasov a zvolil krátky strih, ktorý mu dodáva street vibe.

Beyonce

Na svoj instagram zavesila video, v ktorom vyzerala úplne inak ako zvyčajne. Svoju hrivu, ktorú si upravovala prelivom s bledším podtónom zmenila na tmavo a ukázala svetu svoju pravú tvár. Týkalo sa to natáčania Levieho Kráľa, ku ktorému soundtrack nahrala práve táto diva.

View this post on Instagram

ABC Network. 10pm.

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Kendall Jenner

S nádhernej brunety sa zo sekundy na sekundu stala blond diva. Sú len dva tábory ľudí. Tí, ktorým sa tento počin páči a tí, ktorí sú zhrození, čo sa to stalo. Našťastie to netrvalo dlho, pretože blondína z neboj bola len kvôli Burberry show. Už je znovu späť vo svojej krásnej prirodzenej farbe, keďže sa na udeľovaní cien Emmy ukázala vo svojom starom ja.

View this post on Instagram

👩🏼‍🎨

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Kristen Stewart

Z upírskej krásky zo ságy Twilight sa vykľul úplne iný človek. Z hrivy, ktorú by jej závidela každá žena na svete, teraz prešla na niečo diametrálne odlišné. Krátke vlasy s blonďavými odrastmi s ružovým prelivom, vďaka čomu bola neprehliadnuteľná.

View this post on Instagram

Don’t call me angel 👼🏻 #kristenstewart

A post shared by Kristen Stewart (@kristenstewart__) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.