instagram/gocountry105/weddedwonderland

Ak niekto túži po svadbe s milovaným človekom, na rozvod veľmi nemyslí. Pravdou však je, že hollywoodske celebrity sa berú a následne rozvádzajú ako na bežiacom páse. Česť výnimkám. Všetci mysleli, že práve k nim budú patriť aj nasledujúce páry, ktoré sa akoby našli a svojou láskou a dlhodobým vzťahom prekvapili fanúšikov. Až do chvíle, kým šokovali oznámením o rozvode. 

Angelina Jolie a Brad Pitt

„Brangelina“ – pod touto prezývkou poznal ikonickú dvojicu celý svet. Obľúbení herci tvorili krásny pár, spoznali sa už v roku 2004 pri natáčaní filmu, no Brad bol v tom čase ženatý. O 2 roky neskôr bolo všetko inak a s Angelinou čakal prvé dieťa. Neskôr im pribudli ďalšie deti a svoj dlhodobý vzťah potvrdili v roku 2014 svadbou. O ďalšie 2 roky však šokovali správou, že sa budú rozvádzať.

Channing Tatum a Jenna Dewan

Channing a Jenna pôsobili vždy ako zamilovaný pár, ktorý mal v celebritnom svete šťastie. Taktiež sa spoznali pri natáčaní tanečného filmu v roku 2006 a o 3 roky neskôr sa vzali. Stali sa rodičmi dcérky Everly a všetko vyzeralo byť perfektné. No dnes je ich rozprávke koniec.

Ben Affleck a Jennifer Garner

Veľmi spokojne vždy vyzeral aj tento herecký pár. Ben a Jennifer sa zosobášili v roku 2005 (Ben bol predtým zasnúbený s Jennifer Lopez) a manželstvo im vydržalo krásnych 10 rokov. Oficiálne boli rozvedení v roku 2018.

Amber Heard a Johnny Depp

Kombinácia tejto dvojice bol spočiatku šok, a to najmä kvôli vekovému rozdielu. Spoznali sa v roku 2009 pri natáčaní filmu a od roku 2012 spolu tvorili oficiálne pár. O 2 roky neskôr sa zasnúbili a v roku 2015 aj vzali. Manželstvo však o rok skončilo, keď Amber požiadala o rozvod. Johnny ju údajne týral.

Gwen Stefani a Gavin Rossdale

13 rokov manželstva a 3 deti si môže na konto pripísať tento hudobný pár. Obľúbená dvojica bola dlho dôkazom toho, že aj v tejto sfére je možné žiť rodinným a spokojným životom. Až kým nemal Gavin pomer s opatrovateľkou ich detí a v roku 2015 tak nasledoval rozvod.

 

Zdroj: thetalko.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News