Kto by nepoznal Elite Model Look – najprestížnejšiu modelingovú súťaž? Má vedúcu pozíciu v oblasti vyhľadávaní nových tvárí a vychádzajú z nej modelky, ktoré sú známe po celom svete.

V roku 2002 agentúra Elite otvorila svoje pobočky aj v Prahe a Bratislave. Práve včera večer sa konal galavečer v Prahe na Pražskom hrade, ktorý je veľmi významný a boli naň pozvaní hostia z rôznych miest.

Zo svetových hviezd môžeš poznať známe mená modeliek, akými sú napríklad Cindy Crawford, Claudia Schiffer alebo Naomi Campbell. Z mužského sveta určite poznáš mená Benjamin Eidem, Tobias Sorensen alebo Armando Cabral. 

Nebolo to však len o svetoznámych osobnostiach. V pondelok sa v Prahe objavili aj celebrity zo Slovenska. Medzi nimi napríklad aj David Key. David je na slovenskej a českej hudobnej scéne považovaný za veľmi šikovného speváka. Na svojom konte má skladby Idem riešim, Dych, Romantik, Abraka Dabraka a mnoho iných.

Na galavečere zaujal svojím netradičným outfitom. Keďže nechcel pôsobiť obyčajne, vsadil skôr na niečo nezvyčajné. Slovenská vlajka omotaná okolo jeho pása určite nejednému hosťovi vyrazila dych. 

O pozvaní na Elite model look sa  David vyjadril takto: „Som tu po druhýkrát a je mi cťou tu byť. S pani Babišovou sme sa zoznámili pred dvomi rokmi na Elite model look a je to šarmantná úžasná žena, okrem toho sa teším aj na Daru Rolins.

Pôvodný plán outfitu bol iný, ale nakoniec som sa rozhodol pre šerpu z vlajky SR, aby som hrdo reprezentoval našu krajinu. Mám pocit, že niektorí to nepochopili a vnímajú to možno kontroverzne, ale verte mi, nič za tým nie je, iba hrdosť.“

zdroj: Archív/David Key

„Podľa mojej módnej stylistiky Andrei Koreňovej je to vo svete veľmi štýlové, ale my sme asi stále pozadu. Teším sa, že ma napríklad pochválila nielen pani Babišová, ale aj riaditeľ Elite model look Saša Jány. Je to horúci módny trend vo svete a pravdepodobne som prvý u nás a to ma veľmi veľmi teší,“ pokračuje David.

Pozri si fotky outfitov, ktoré mali známe osobnosti na sebe včera večer

Čo myslíš, komu to pristalo najviac?

zdroj: Archív/David Key

zdroj: Archív/ David Key

zdroj: Archív/ David Key

David celý večer zhrnul veľmi pozitívne: „Bola to pekne zorganizovaná akcia v Soanielskej sále pražského hradu, konkrétne 30. ročník. A veľmi príjemne ma prekvapilo aj stretnutie s Darou Rolins.“

Ďakujeme Davidovi za jeho vyjadrenie a prajeme ešte veľa podobných akcií. 

Zdroj: Elitemodel.czInstagram.com/davidkeyofficial

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.