instagram.com/michaelkirkdouglas

Herecká hviezda si ráno po prebudení našla najsladší darček od svojho manžela. Michael vytvoril pre Catherine špeciálne video, z ktorého sa tvoje srdce zaručene roztopí!

Catherine Zeta Jones a Michael Douglas sú spolu už vyše dvadsať rokov. Prešli si mnoho prekážkami, no ich manželstvo to ustálo a momentálne patria medzi celebritné páry, ktoré sa radia k tým najdlhšie trvajúcim. Dokonca oslavujú svoje narodeniny v ten istý dátum!

View this post on Instagram

Happy Anniversary my ❤️ #19years

A post shared by Michael Douglas (@michaelkirkdouglas) on

Dňa 25. septembra oslavovala Catherine svoje 51. narodeniny a jej manžel Michael 76. narodeniny. Michael si pripravil pre svoju polovičku veľmi kreatívny a dojímavý darček, prekvapenie v podobe videa, ktoré sám vytvoril.

Vo videu je niekoľko záberov z ich spoločného života a venovanie: „Happy Birthday Catherine! I bet you are glad this year is over! Here is to the future“, v preklade: „Všetko najlepšie Catherine! Stavím sa, že si rada, že tento rok už skončil! Na budúcnosť“.

Za pár minút bolo na instagramovom príspevku niekoľko tisíc like-ov. Fanúšikovia ihneď reagovali nespočetnými gratuláciami a video malo veľmi pozitívny ohlas. „Beautiful couple and amazing actors“, v preklade: „Nádherný pár a výborní herci“ napísal jeden zo sledovateľov.

Catherine zdieľala na svojom instagrame fotografiu svojho manžela a prostredníctvom popisu mu verejne zablahoželala k jeho narodeninám.

Zdroje: hellomagazine.com, dailymail.co.uk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News