Aj ty si už zažila pocit, kedy si si myslela, že to nezvládaš, že potrebuješ odísť ďaleko a už sa nevrátiť? Že ti už nikto na svete nedokáže pomôcť? Tak ja ti poviem, že je tu pár vecí, ktoré dokážu pomôcť a jednou z nich je čas. Nie nadarmo sa vraví, že čas je najlepší liek.

Niekedy v našich životoch príde deň, mesiac, rok alebo skrátka obdobie, keď to nie je tak, ako by to malo byť. Lepšie povedané, ako by sme chceli aby to bolo. Avšak, je zázrak, ako sa rany rýchlo hoja a za tým všetkým je len a len čas. V tej chvíli cítime úzkosť, paniku a mnoho ďalšieho… Niečo, čo je veľmi dôležité je strach a láska, no len jedno z toho je správne a je to láska. Nebuďme ľudia, ktorí sú vedení strachom, ale buďme ľudia, ktorí vedia rozdávať a aj prijímať lásku, pretože na toto tu sme. Sme tu na to, aby sme si užili každý jeden moment v živote a nie aby sme ho len tak prežili.

Zobraziť celú galériu (7)
zdroj: unsplash.com

Nie som zástancom motivačnej literatúry a taktiež Vám tu nechcem vnucovať, aký je život krásny, pretože vieme, že život nie je vždy ružový, ale taktiež nie je čierno-biely. Ide len o to, aký si ho spravíme. Môžeme si ho urobiť pestrofarebný a užívať si ho napriek všetkému čo sa deje, pretože vždy to môže byť horšie a to vám určite život nie raz ukázal. Väčšinou je to kvôli tomu, že ľudia sa nevedia poučiť alebo niečo naučiť z tých krásnych chvíľ. Vedia sa poučiť, keď sa dejú zlé veci a oni trpia. A nie je život práve o tom? O posúvaní sa ďalej. Nevadí, že si sama, že sa ti občas nedarí alebo ťa niečo trápi. Každý deň, keď budeš mať pocit menejcennosti spomeň si, že aj ty si veľmi, veľmi dôležitá.

Zobraziť celú galériu (7)
zdroj: unsplash.com

Moja skúsenosť ma naučila: „Nikdy sa s nikým a v ničom neporovnávaj!“, pretože toto často ubližuje a vyvoláva negatívne pocity. Nemusíš byť prvá ani najlepšia, stačí si uvedomiť, že si výnimočná taká, aká si. A ak chceš niečo meniť, tak iba kvôli sebe a nikdy kvôli niekomu inému.

Pamätajte milí krásni ľudia, že ak v živote niečo naozaj chceme a máme dobrý úmysel, spojí sa celý vesmír aby sme to dosiahli. Treba len veriť, že sme v dobrých rukách a život nás vedie správnym smerom. 🙂 A nezabúdajte! Čas vylieči všetky rany.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.