Kultový seriál S*x v meste, a taktiež film, určite poznáš. Príbeh štyroch nerozlučných priateliek, ktoré sa spolu delia o všetko – zážitky z práce, súkromného života, no hlavnou témou sú najmä vzťahy, rozchody, s*x a dobrá zábava.

Predstavovala si si, že si jednou z nich? Máme pre teba dobrú správu. V dnešnom kvíze môžeš zistiť, ktorú postavu z tohto seriálu predstavuješ ty.

Keby si si mohla vybrať, aké povolanie by si vykonávala?

Vyber si jedno slovo, ktoré ťa najlepšie charakterizuje.

Aký je tvoj prístup k životu?

Akého muža si pri sebe predstavuješ?

Bez akých 3 vecí si nevieš predstaviť svoj deň?

Na akom mieste si predstavuješ dokonalé rande?

Aký typ šiat by si chcela mať na svojej svadbe?

Opíš svoj štýl obliekania.

Aká si postava zo seriálu S*x v meste? Zisti to na základe odpovedí
Samantha Jones
Ty si celá Samantha. Rada si život užívaš so všetkým, čo ponúka. Nikdy neodmietneš párty, dobré jedlo, drinky a ani zvrhlé milovanie. Aj keď ti život hádže polená pod nohy, nič si z toho nerobíš.
Miranda Hobbes
Si celá Miranda. Máš rada, keď sú veci v rovnováhe a keď má každý rovnaké právo sa vyjadriť. Si novodobá feministka, ktorá túži po tom, aby boli ženy docenené viac.
Carrie Bradshaw
Podobáš sa na Carrie. Miluješ nakupovanie, babské večierky a pre lásku by si dokázala aj umrieť. Túžiš po romantike a veľkých gestách, ktoré by pre teba muž robil s radosťou.
Charlotte York
Podobáš sa na Charlottu. V živote máš rada jasný smer, keď vieš kam ideš a môžeš sa držať pravidiel. Ich porušovanie nie je nič pre teba. Svoju budúcnosť vidíš pri manželovi a deťoch.
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.