Lepší darček k narodeninám si asi ani nemohla predstaviť. V pondelok známa raperka Cardi B oslávila svoje 29. narodeniny a jej manžel Offset si pre ňu pripravil poriadne prekvapenie. Ako informuje portál TMZ, buchol sa poriadne po vrecku, pretože jej zadovážil nový dom.

Manželia si v pondelok užívali narodeninovú oslavu, počas ktorej Offset predstavil svoj obrovský dar. Urobil to veľmi originálnym spôsobom. Pre Cardi B si pripravil video, v ktorom jej nový dom predstavil. Toto video zdieľala raperka aj na svojom Instagrame.

Ako môžeš vidieť, je poriadne veľký a ukrýva sa v ňom 6 spální a 7 kúpeľní. Nesmie chýbať bazén na streche. Podľa všetkého by sa mal nachádzať v Dominikánskej republike.

Tento dom však nebol len narodeninovým darčekom. Raper prezradil, že po poslednom roku, ktorý prežili, chce dať svojej žene niečo špeciálne a výnimočné. Súvisí to, samozrejme, aj s tým, že pred mesiacom mu porodila syna.

Ich nové bývanie určite nebolo lacnou záležitosťou, no Offset chce pre svoju rodinu zjavne to najlepšie. Po takomto narodeninovom prekvapení by určite túžila nejedna žena.

Zdroj: TMZ & Instagram/iamcardib

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.