Mať dieťa po štyridsiatke dnes už nie je ničím výnimočným. Pokiaľ však ide o prvorodičku, môžu vzniknúť komplikácie. Cameron Diaz našťastie zvládla všetko na jednotku a vo svojich 47. rokoch sa stala mamičkou. Už čoskoro jej dcérka oslávi jeden rok.

48-ročná herečka o svojom tehotenstve mlčala a s pravdou vyšla von až po narodení. Dievčatko dostalo meno Raddix a jej otcom je Benji Madden, za ktorého sa Cameron vydala v roku 2015. Dodnes však herečka nezverejnila žiadne fotky ich malého pokladu.

Na začiatku tohto roka len zdieľala informáciu o tom, že nový rok strávili v trojici, pričom privítali na svete svoju prvorodenú dcérku. Svoje (a hlavne jej) súkromie si veľmi váži, preto urobí všetko pre to, aby uchránila svoje bábätko pred zrakom zvedavých fanúšikov a novinárov.

Celý svoj život Cameron Diaz zdieľala verejne, veď počas hereckej kariéry sa tomu zabrániť ani nedalo. Teraz si myslí, že je úplne v poriadku, ak si trochu oddýchne a stiahne sa z pozornosti. Portál Bright Side zverejnil, že herečka je šťastná a vďačná za to, že mohla novú dekádu začať práve narodením dieťaťa. Jej hlavným cieľom teraz bude ochraňovať maličkú Raddix.

Každý deň strávený so svojou dcérkou je pre ňu skutočným rajom. Snaží sa užívať si každý moment a všetko, čo sa udeje, pretože dcérka rastie rýchlo a dnes už nie je rovnakým dieťaťom ako bola včera.

Herečka tiež so smiechom priznala, že v jej telefóne už viac nie sú len fotky psov a ich hovienok, ale na každodennom poriadku je napríklad počúvanie detskej skladby „Baby Shark“.

Doteraz bolo zvykom, že mladá žena sa zaľúbila, vydala a porodila dieťa. V mladosti toho stihla veľa a neskôr si len užívala. Herečka Cameron Diaz to však má naopak. Dlhé roky sa objavovala na obrazovkách v obľúbených filmoch a cítila tlak, aby sa stala mamou. To sa jej však podarilo až v druhej polovici jej života a je za to vďačná. Aspoň si teraz môže užívať svoje súkromie.

Zdroj: brightside.me

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.