Bývanie s partnerom na začiatku vzťahu

Bývanie s partnerom už na začiatku vzťahu? Existuje jeden dôležitý dôvod, prečo by ste sa k sebe mali nasťahovať po pár týždňoch či mesiacoch.

Hovoríš si, že sa to nepatrí? Myslíš si, že je to nevhodné a nevieš si to predstaviť? V skutočnosti to vášmu vzťahu vie iba pomôcť. Zistíte, či ste pre seba stvorení alebo by ste si mali dať zbohom. To je hlavný dôvod, prečo by ste sa k sebe mali nasťahovať hneď.

Bývanie s partnerom po niekoľkých rokoch

Randíte spolu rok, dva či dokonca ešte viac a až teraz ste si povedali, že spolu začnete bývať? Možno sa stretávate každý deň, no pravdou je, že ste spolu iba niekoľko hodín denne. Nepoznáte svoje návyky. V skutočnosti neviete, ako sa ten druhý správa doma. A možno je to vonku iba pretvárka, za ktorú sa on či ty schovávate.

Bývanie s partnerom na začiatku vzťahu
zdroj: Unsplash/laurenraderphoto

Pravdou je, že keď sa k sebe nasťahujete po niekoľkých rokoch, nemusí vám to vydržať. Pretože až vtedy sa ukáže, aký ten človek naozaj je a ako sa správa v bežnom, domácom prostredí. A možno ti návyky tvojho partnera nebudú dávať zmysel a napokon zistíte, že ste si nesadli. Vo vašom spoločnom živote to nemusí fungovať tak, ako keď sa občas stretnete.

Práve preto by ste mali zostať radšej iba priateľmi. Pretože ľudia v takomto vzťahu sa stretávajú iba raz za čas. Možno váš príbeh napokon nie je o mileneckej láske.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating