Ruská modelka, Irina Shayk, sa len pred nedávnom rozišla s americkým hercom Bradley Cooperom. Tento utorok sa už objavila v náručí iného muža. Bola s nimi aj jej dcéra Lea. 

Tajní milenci

O vzťahu Bradleyho Coopera a Lady Gaga sme už písali v tomto článku. Najprv sa len o ich sympatiách pri natáčaní snímky Zrodila sa hviezda len pošuškávalo, no pri odovzdávaní Osacarov sa to aj definitívne potvrdilo. Aj nezainteresovanému divákovi bolo jasné, že sa láska z filmu pretavila aj do reality.

Od definitívneho rozpadu štvorročného vzťahu Iriny Shayk a Bradleyho Coopera ubehlo len necelých šesť týždňov. Dvojica počas spoločného súžitia stihla počať dnes už dvojročnú dcérku Leu a presťahovať sa do Los Angeles.

Všetko zmenilo natáčanie filmového trháku Zrodila sa hviezda, kde v hlavnej úlohe hral Irin manžel a popová speváčka Lady Gaga, do ktorej sa americký herec zaľúbil až po uši. Svoj filmový vzťah dvojica nakoniec pretavila aj do reality. Bradley Cooper a Lady Gaga sa už viac nehanbia objavovať na verejnosti ako pár. Podľa najnovších informácii sa speváčka sťahuje ku americkému hercovi.

Prekvapivá reakcia

Spočiatku to vyzeralo tak, že krásna modelka s ruskými koreňmi sa kvôli rozchodu veľmi trápi, no fotografie od amerických paparrazov, ukazujú pravý opak. V utorok, 23. júla 2019, sa Irina Shayk aj so svojou dcérkou objavila po boku pohľadného blondiaka v New Yorku.

Muž, ktorý ju počas stretnutia obdarúval dotykmi po celom tele, sa volá Alec Maxwell a pracuje ako kreatívny riaditeľ pre britské VOGUE. Spočiatku vyzeralo stretnutie plné dotykov a pohľadov nádejne, no nakoniec sa dostali na povrch informácie o tom, že Alec je gay a už niekoľko rokov žije so svojim partnerom.

Irina budúcnosť

Irina Shayk sa o svojom súkromí zatiaľ nevyjadruje. Či má teda táto ruská kráska aj nejakých ďalších ctiteľov, s ktorými sa stretáva, je zatiaľ záhadou. Jediné, čo vedia média potvrdiť je fakt, že po rozchode s Bradley Cooprom sa presťahovala naspäť do New Yorku a prijala hneď niekoľko lukratívnych pracovných ponúk.

Zdroj: stylecaster.com, dailymail.com.uk   odzadu.startitup.sk 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.