Navždy už len ja a ty!

Milujem ťa! Milujem tvoju prítomnosť, dotyk, hlas, tvoj dych, tlkot tvojho srdca. Všetko na tebe je dokonalé. Pri pohľade na teba som šťastná, tak krásne šťastná. Uvedomujem si, aké veľké šťastie mi bolo dopriate a dúfam, že sa nikdy nevytratí.

Aké je to šťastie? Aká je to láska? Toľko chvíľ sme spolu prežili, toľko každodennej lásky si vzájomne dali. Nie je to koniec, pretože ešte musí prísť náš veľký začiatok. Začiatok nášho cieľa, cieľ našej lásky. Náš svadobný deň, kedy už navždy budem tvoja a ty môj.

zdroj: unsplash.com

Láska, ktorá mi toľko dala. Oporu, ktorú potrebujem, aby som vedela, že všetko čo robím, je správne. Pocit bezpečia, pretože len v tvojom objatí je toľko strážcov, ktorí ma uchránia pred celým svetom. Porozumenie, pretože čo by to bolo za lásku, keby moja duša nenašla harmóniu s tou tvojou.

zdroj: unsplash.com

Všetko sme spolu zvládli, a teraz náš čaká vysnívaná budúcnosť. Spoločná budúcnosť. Keď budeme ráno otvárať oči a celý náš život vidieť už len v jednom človeku. Budeme sa vracať z práce s pocitom, že tam doma, v našom spoločnom domove, na nás niekto čaká, a preto nebude záležať na tom či je utorok, piatok, alebo nedeľa. Vždy budeme spolu. Nebudeme musieť rozmýšľať nad tým, aký program si urobíme na večer, pretože presne viem, čo sa bude u nás doma diať.

Budem ťa milovať, milovať tak veľmi, ako ťa ešte nikdy nikto nemiloval. Túžim po tebe a viem, že už len s tebou budem v tej túžbe rásť. Budeme spolu jeden pre druhého kráčať životom a spoločne riešiť každodenné problémy. Už to nebude o mne alebo o tebe. Už to bude o nás, o našom domove, našej budúcnosti, našej láske.

Každý deň ťa milujem viac. Viac ako včera, ale menej ako zajtra. Si láskou môjho života a každá bunka v mojom tele, túži patriť už len tebe.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating